yeni evlilere ev hediyesi önerileri

yeni evliye ev hediyesi yeni evlilere ev hediyesi önerileri yeni evlenen çiftlere hediyeler yeni evlilere hediyeler yeni evlilere hediye seçenekleri önerileri fikirleri

Yeni Evlenen Çiftlere Hediyeler

öncelikle bence evli çifte ihtiyaçları sorulmalı ve çiftin ihtiyaçları doğrultusunda işlerine yarayacak ve onları bu ihtiyaçtan kurtaracak faydalı bir hediye almak gerekir.  yeni evlilere hediye eğer yeni evlenenlere bu tür bir soru sorulmaz veya soramam diye düşünüyorsanız ya da yeni evlenen evli çiftlerimiz çekingen davranıyorsa sizlere bir kaç hediye önerisinde bulunmak istiyorum. yeni evliye ev hediyesi

1. MISIR PATLATMA MAKİNESİ VE DVD SETİ: Evcimen ve ev ortamını daha çok seven yeni evli çiftler için sevimli bir hediye seçeneğidir.

2. KREP YAPMA MAKİNESİ: Mutfağı seven ve eşine neşeli kahvaltılar hazırlamaktan hoşlanacak hamarat bir gelinimiz varsa krep yapma makinesi onları sevindirebilir.

3. KALP TAVA: Özellikle duygusal ve aşk evliliği yapmış evli çiftlere alınabilecek yine güzel bir hediye fikri.

4. KİTAP GÖRÜNÜMÜNDE KASA: Düğün ve nikah sonrası takı saklamak adına bu hediye yeni evlilerin oldukça işine yarayabilir.

5.  HAFTASONU TATİLİ: Özellikle balayı yapamamış çiftler için tatil iyi bir hediye seçeneğidir. Ancak evli çiftin sevebileceği ve rahatsız olmayacağı bir ortam olmasına önem verilmesi yerinde ve nazik bir düşünce olur.

6. NOSTALJİK BİR DÜĞÜN ALBÜMÜ: Şık görünümlü ve özel tasarımlı bir fotoğraf albümü (özellikle düğün temalı olursa) yeni evli bir çiftin oldukça hoşuna gidebilir.

yeni evlenen çiftlere hediyeler