Minimal, Doğal ve Organik Evler!

minimal doğal organik dekorasyonEv dekorasyonunuzda konforu ve minimalistik çizginizi; doğallık ve organiklikle yakalayın!

Doğallık, organik ürün, doğaya dönüş.. Bunlar güzel ama evde konfordan vazgeçmemiz mi gerekiyor? Elbette hayır! İşte doğal ve konforlu evler yaratmanın yolları!

Minimal, Doğal ve Organik Evler!

Mutfak tezgahınızı doğal masif ahşaptan yaptırabilirsiniz ve onunla bağlantılı olarak dolaplarınızı..

Yemeklerinizi ısıya dayanıklı çömleklerde pişirip, yine bunlarla servis yaparak değişik bir atmosfer sağlayabilirsiniz. Ayrıca misafirlerinizi bu sunuma hayran kalacaklardır. Üstelik sağlıklı..

Mutfağınız için poliüretandan geri dönüşümlü olarak üretilen mutfak sandalyelerini tercih edebilirsiniz.

Battaniye, yorgan, yastık, nevresim gibi ürünlerde, sentetik elyaf yerine tamamen yün, bambu veya keten elyaflı doğal malzemelerin kullanıldığı ürünleri tercih edebilirsiniz. Böylece nevresiminizde uyurken, Tv karşısında battaniyeye sarılıp keyif yaparken; kaşmire benzeyen görünümü ile odanıza şıklık yayacak ürünler, sizi sımsıcak ve sağlıkla saracaktır.

Birçok marka, nevresimlerinde kuş, ağaç ve çiçek desenlerini bolca kullanıyor. Doğada bulunan bitki ve canlıların motiflerini seçerek, kendinizi doğanın içinde ve huzurla iç içe yaşarken bulmanız mümkün.

Kanepe ve koltuklarınızı geri dönüşümü mümkün olan doğal renk ve doğa desenli kumaşlarla kaplayabilirsiniz.

Hasır sandalyeleri tercih edin. Sandalyelerin üzerine yerleştireceğiniz keten kaplı kumaşlarla hem koltuklarınızla sandalyeleriniz arasında uyum yakalamış, hem sağlıklı yaşamla tanışmış olursunuz.

Misafirlerinize doğal boya ile renklendirilmiş iç açıcı yemek örtüleri ve peçeteleriniz eşliğinde servis yaptığınızda; hem göze hitap eder, hem sağlıklarını korumuş olursunuz.

Yapmanız gereken tek şey; size en yakın organik ürünler satan mağazaya gidip, doğal ürünlerle tanışmak. Unutmayın her şey sağlıkla başlar. Sağlık ise doğallıkla.