apron kamyon yatak genç odası fiyatı

apron kamyon yatak fiyatı apron kamyon yatak genç odası apron kamyon yatak araba yatak modelleri kamyon genç odası

az yer kaplayan genç odaları günümüzde çok önemli bir boyuta geldi artık, çünkü; özellikle İstanbul’da ortalama bir hayat yaşayan insanların bile evlerinin odaları küçücük. apron kamyon yatak Konya’da tamamen Türk tasarımcılar tarafından tasarlanıp üretilen bir genç odası yatağı modeli. Çocuk odalarında sadece 3 m2lik bir alan kaplar ve bu sayede çocuk odası ferah bir görünüme kavuşur, çocuklara oyun alanı daha çok kalır. Üretimde kullanılan bütün malzemeler tabii hammadde olup geri dönüşümlü malzemeler kesinlikle kullanılmamıştır diyor apron mobilya yetkilileri. gerçekten de bu kamyon yatakta yok yok 🙂 bütün bir genç odası bir kamyon yatağa sığdırılmış. oğlum olsa almayı düşünürüm kesinlikle çünkü benim evim de çok küçük.

apron kamyon yatak genç odası nasıldır? Genç odasında bulunan bütün mobilyaları tek bir yerde toplayan kompakt bir modeldir. Çalışma masası, ranza, çekmeceli şifoniyer, kitaplık, gardırop hepsi bir arada. Ön kısmı Fiberglas, ahşap kısmı 18 ve 32 mm. Yonga Levha ve Gürgen den üretilmiştir.Uzaktan kumandası olup, kumanda ile farları yakabilir, korna çalabilir, motoru çalıştırabilir ve müzik dinleyebilirsiniz. Yatak korkulukları yüksek olup düşme riski en aza indirgenmiştir. Çocuğunuzun odasında toplam 3 m2′ lik bir alanı kapsamaktadır.

apron genç odaları; ücretsiz kargo, ücretsiz montaj ve 250 lira ön ödemesi sonrası kapıda ödeme kolaylığıyla internet sitelerinden online olarak da satın alınabiliyor. apron kamyon yatak genç odası fiyatı 4,375 liradan başlayan ödeme seçenekleriyle.

apron kamyon yatak genç odasını aşağıdaki tanıtım videosundan detaylıca inceleyebilirsiniz.

ayrıca Apron Mobilya’dan genç odası takımı alana Mevlana diyarı Konya’da 3 gün ücretsiz konaklama hediye.

2 yorum

Yorumlar kapatıldı.