DAiNTY HOME Çift Kişilik Abiye Yatak Örtüsü Modelleri

dainty home logo yatak odası dekorasyonu önerileri - yatak örtüsü modelleri 2010 2011

Dainty Home markası yatak örtüsü koleksiyonlarıyla 2004 yılında sektöre girmiş, daha sonra banyo paspası ve salon takımları ile ürün gamını genişletmiştir.

Şu anda Türkiye genelinde 650 noktaya ve Rusya başta olmak üzere Yunanistan, Bulgaristan, İran, Suriye, Cezayir pazarlarında da tüketiciye hizmet vermektedir.

Dainty Home bünyesinde bulundurduğu genç ve dinamik tasarımcı kadrosuyla kendine özgü koleksiyonlarını müşterilerine sunmaktadır.

Geniş ürün yelpazesiyle ev tekstili sektöründe konumunu sağlamlaştırarak büyümeyi hedefleyen Dainty Home , ‘Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ‘ ilkesini kendi temel değeri olarak görmektedir.

dainty home abiye yatak örtüleri 2010 2011 çift kişilik abiye yatak örtüsü modelleri
dainty home abiye yatak örtüleri 2010 2011 çift kişilik abiye yatak örtüsü modelleri

Yukardaki DAiNTY HOME Çift Kişilik Abiye Yatak Örtüsü Modelleri 2010 abiye yatak örtüleri ve aynı kalitede başka markalı benzer ürünleri markafoni.com, limango.com.tr ve trendyol.com’dan %80’e varan indirimlerle alabilirsiniz. Aşağıya markafoni.com, limango.com.tr ve trendyol.com davetiyesi isteyenler için link ekliyorum, bu linklere tıklayarak trendyol, markafoni ve limangoya üye olabilirsiniz ve %80′e varan ünlü markaların indirimlerinden faydalanabilirsiniz!

1 yorum

Yorumlar kapatıldı.