yeni evlenen çiftlere hediyeler

yeni evlilere hediye eğer yeni evlenenlere bu tür bir soru sorulmaz veya soramam diye düşünüyorsanız ya da yeni evlenen evli çiftlerimiz çekingen davranıyorsa sizlere bir kaç hediye önerisinde bulunmak istiyorum. yeni evliye ev hediyesi  aslında bence önce yeni evlenen çifte ev eşyalarında ve evindeki eksikleri sorulmalı, ihtiyaçları doğrultusunda işlerine yarayacak ve onları eksiklerinden kurtaracak yarar sağlayacak pratik bir hediye alınmalıdır. yeni evliye ev hediyesi yeni evlilere ev hediyesi önerileri yeni evlenen çiftlere hediyeler yeni evlilere hediyeler yeni evlilere hediye seçenekleri önerileri fikirleri

yeni evliye ev hediyesi

1. MISIR PATLATMA MAKİNESİ VE DVD SETİ: Evcimen ve ev ortamını daha çok seven yeni evli çiftler için sevimli bir hediye seçeneğidir.

2. KREP YAPMA MAKİNESİ: Mutfağı seven ve eşine neşeli kahvaltılar hazırlamaktan hoşlanacak hamarat bir gelinimiz varsa krep yapma makinesi onları sevindirebilir.

3. KALP TAVA: Özellikle duygusal ve aşk evliliği yapmış evli çiftlere alınabilecek yine güzel bir hediye fikri.

4. KİTAP GÖRÜNÜMÜNDE KASA: Düğün ve nikah sonrası takı saklamak adına bu hediye yeni evlilerin oldukça işine yarayabilir.

5. HAFTASONU TATİLİ: Özellikle balayı yapamamış çiftler için tatil iyi bir hediye seçeneğidir. Ancak evli çiftin sevebileceği ve rahatsız olmayacağı bir ortam olmasına önem verilmesi yerinde ve nazik bir düşünce olur.

6. NOSTALJİK BİR DÜĞÜN ALBÜMÜ: Şık görünümlü ve özel tasarımlı bir fotoğraf albümü (özellikle düğün temalı olursa) yeni evli bir çiftin oldukça hoşuna gidebilir.

yeni evlenen çiftlere hediyeler

 

yeni evlenen çiftlere hediyeler

 

1 yorum

  1. Yakın arkadaşınızsa yeni evli çift o zaman kolay oluyor hediye seçmek neler eksik iyi kötü biliyorsunuz ona göre bir şey alıyorsunuz. ama bu seferde hediye biraz pahalı olyor.yurt dışında ne güzel hediye listesi yapıyorlar ne alacağım diye düşünme derdi kalmıyor. bizde bir arkadaşımız için benzer bir şey yaptık ne eksik biliyorduk gruphediye diye bir site var orada grup oluşturduk bütün arkadaşları davet edip ihtiyaçları olan bir hediye aldık. zaten düğün masrafı yeni ev kurma derken bir sürü masrafa giriyorlar bizimde ufak bir katkımız oldu.

Yorumlar kapatıldı.