Days in Colors Ev Tekstili Pike Takımları (Tek-Çift Kişilik Pikeler) Trendyol Markafoni

Days in Colors Ev Tekstili Pike Takımları (Tek-Çift Kişilik Pikeler)

daysincolors days in colors pike takımları pikeler pike modelleri çeşitleri markaları

Trendyol Markafoni Alışveriş Üyelik Davetiye %80-85 indirim kampanya dünyaca ünlü kaliteli markaların outlet mağazaları fiyatları

Days in Colours

Adı üstünde renkler içinde bir gün geçirmenin yolu renkli kaliteli bir yatakta huzur dolu bir uyku çekip güne başlamaktan geçer. Days in Colours pike takımlarıyla yazın yataktan mutlu bir şekilde kalkacaksınız.

Days in Colours pikelerini yatak örtüsü olarak da kullanabilirsiniz. Pikeler özellikle yazın evlerimizde yatak odası dekorasyonunda oldukça kullanışlı oluyorlar. Yatak odası dekorunda yatak örtüleri yerine pike tercih edilebilir yazları bence.. Cıvıl cıvıl renkleriyle 2010 yaz modası trendlerine uygun modelleriyle days in colors ev tekstili markasının pikelerini ben şahsen çok beğendim.

Fiyatları: Normalde piyasada 99 tl. olan çift kişilik days in colors pike takımları modelleri trendyol.com’da şuan 59,90 tl.ye indirimli kampanyalı olarak oldukça ucuza satıyor. Tek kişilik pikeler ise 89,00 tl. yerine 44,90 tl.sına %85’lere varan oranlarda indirim yapan bir çok dünyaca ünlü markayı ucuza satan trendyol alışveriş sitesinde şu anda satışta. Trendyol’a üye olmak isteyenler aşağıdaki davetiye ile üyelik başlatarak ünlü kaliteli markalarda ucuz ve ekonomik alışverişin tadını çıkartabilirler

Markafoni ve Limango alışveriş sitesinde de zaman zaman Days in Colors Ev Tekstili ürünleri ucuza satılmakta. İsteyenler aşağıya bıraktığım markafoni ve limango davetiyelerine tıklayarak üyelik başlatabilir ve markafoni ve limango alışveriş sitesine üye olabilir. O alışveriş sitelerinde de %80’e varan indirimler outlet mağazaların fiyatları sizleri bekliyor. Dünyaca ünlü markaları ucuza almak istiyorum markafoniye ve limangoya üye olmak istiyorum diyenler davetiyelere tıklasın :