Mondi Mobilya Kampanyasında 31 Mart Son Gün!

Mondi.. Kalbim Seni Sevdi!

Şimdi Mondi Mobilya’da kalp etiketli ürünlerde ekstra fiyat avantajı
Kalbinizi Isıtacak fiyatlar Mondi Mobilya’da 31 Mart 2010 tarihine kadar devam ediyor!
Üstelik çelik konstrüksiyonlu ve emniyetli tango 90×190 tek kişilik baza alana 90×190 tek kişilik flexy yatak sadece 39 tl.!

mondi mobilya fiyatları modelleri indirimleri kampanyaları
mondi mobilya fiyatları modelleri indirimleri kampanyaları

Mobilya sektöründe yenilenen yüzüyle başarılı bir grafik izleyen Mondi, 2010 yılının ilk günlerinde tüketicilerinin hem bütçelerini hem de yüzlerini güldürüyor. Mondi geniş ürün yelpazesinde yer alan kalp etiketlik kanepeleri 298.80 TL’den, yatak odası takımlarını 1.198.80 TL’den, yatakları 99.60 TL’den ve oturma gruplarını 997,80 TL den başlayan fiyatlarla satışa sunuyor.

Modern ve kullanışlı tasarımları ile dikkat çeken Mondi, oturma grubundan, panel mobilyaya, yataktan bazaya ve tekstile kadar birçok üründe geçerli olan büyük indirim kampanyasını başlattı. Mevcut indirimlere ek olarak kalp etiketli ürünlerde de extra indirim fırsatı sunan Mondi, tüketicilerinin kalbini ısıtan fiyatlar ile yeni yılı karşılıyor.

Sunduğu ürünler ile her bütçeye hitap eden Mondi, 1 Ocak- 31 Mart tarihleri arasında 3 ay süreyle devam edecek kampanyası ile evlerini yenilemek isteyenlere kaçırılmayacak indirimler müjdeliyor. Mondi kalp etiketli ürünlerde sunduğu extra indirim avantajı ile kullanışlı Sunny Kanepe’yi 298.80 TL’den, Mira Yatak Odası Takımı’nı (4 kapılı- başlıklı ) 1.198.80 TL’den, keyifli uykuların adresi yataklarından Flexy Yatağı 99.60 TL’den ve kullanışlı şık ve ergonomik Flexy Baza’yı 189,60 TL satışa sunuyor.

Mondi, indirim fırsatlarına ek olarak Axess kart sahiplerine özel 4 ay ekstre erteleme ve peşin fiyatına vade farksız 12 taksit avantajı ile Türkiye çapına yayılmış Mondi mağazalarında sizleri bekliyor.