tefal shop anneler günü ürünlerinde %30 indirim kampanyası

garanti bankası internet şubesi kampanya garanti bankası tefal anneler günü kampanyası

tefal shop anneler günü ürünlerinde %30 indirim kampanyası 11 Mayısa kadar garanti internet şubesine girenler tefal anneler günü ürünlerini tefal shop online alışveriş mağazasından %30 indirimle satın alabiliyor.

30 Nisan-11 Mayıs tarihleri arasında İnternet Şubesi’ne giriş yapanlar Tefalshop.com.tr içerisinde yer alan Anneler Günü kategorisi içerisindeki tüm ürünlerde %30 indirim kazanacaktır.

Kişiye özel üretilen kampanya kodları, en geç 18 Mayıs 2014 tarihine kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar aktive edilmeyen kodlar geçerliliğini yitirir.
Müşteriler kampanya dahilinde yer alan ürünleri http://www.tefalshop.com.tr/annelergunu linkine tıklayarak görebilirler.
Ürünler arasında Tefal Express Anti-Calc Power Zone GV7485 Buhar Jeneratörü, Activflow Smart Pro Silver, Actifry 2in1 1,5 kg. (Siyah Gövde Şeffaf Kapak), Rowenta Silence Force Extreme Cyclonic RO8221 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Mavi (900W), Tefal Arda Nutricook Siyah 6 Lt. Düdüklü Tencere, Tefal Arda Serisi Krups ve NESCAFÉ® Dolce Gusto® Melody Kahve Makinesi yer almaktadır.
Kampanya, Tefalshop.com.tr içerisinde yer alan Kampanyalar bölümünün altında yer alan Anneler Günü kategorisi içerisindeki tüm ürünlerde geçerlidir.
Kampanya kodları, İnternet Şubesi’ne giriş yapanlara 12 Mayıs’a kadar kısa mesaj yoluyla iletilecektir.
Kampanya kodunun iletilebilmesi için gerekli olan cep telefonu bilgisinin güncel olması katılımcıların sorumluluğundadır. Cep telefonu numaraları Paramatik veya şubelerden güncellenebilir.
İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez, başka bir kampanya ile birleştirilemez.
Kampanya dönemi içerisinde 1 kişi en fazla 1 adet indirim kodu kazanabilir.
Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iştirakleri çalışanları yararlanamaz.
Ürün ve kampanya detayları ile ilgili her türlü sorunuz için 4444050 numaradan Tefal Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.