Rapsodi Mobilya Fırsat Ürünleri Fiyatları (koltuk, oturma grupları, tv sehpası, konsol, vitrin, yatak odası, yemek odası takımı fiyatı)

Rapsodi Mobilya Fırsat Ürünleri Fiyatları (koltuk, oturma grupları, tv sehpası, konsol, vitrin, yatak odası, yemek odası takımı fiyatı)

Rapsodi’nin web sitesinde fırsat ürünlerinden sizler için seçtiklerim.. Rapsodi mobilya fırsat ürünü (indirimli kampanyalı) olarak fazla bir çeşit eklememiş sitesine ama yine de güzeller ben beğendim (özellikle en baştaki fıstık yeşili koltukları) Özellikle modern ve genç ev dekorasyonu için, fıstık yeşili ve turunlu renkli hazırlanmış spor bir koltuk modelini tercih edebilirsiniz. Daha klasik ve ciddi ev dekorasyonları için koltuk takımı almayı düşünenler ise diğer oturma grubu modelini tercih edebilirler. Yemek odası takımı ve yatak odası takımı da bulunmakta sitede. Ama ben buraya hepsini eklemiyorum. Bakmak isterseniz rapsodi.com’dan (rapsodi online satış yapmıyor bayilik ve şube şeklinde satışları var) fırsat ürünleri sayfasından bakabilirsiniz.

rapsodi mobilya modelleri 2010, rapsodi fırsat ürünleri resimleri fotoğrafları.. ve tabiki fiyatlarını detaylı olarak http://www.rapsodi.com/  adresinden fırsat ürünleri sayfasından görebilirsiniz.

MONA OTURMA GRUBU 990 TL.
VIOLA SALON KOLTUK TAKIMI 1,650 TL.
TRUVA YATAK ODASI TAKIMI (BAZALI) 1,880 TL.
TRUVA YATAK ODASI TAKIMI (BAZASIZ) 1,650 TL.
GALA KONSOL WENGE 313 TL.
GALA TV SEHPASI WENGE 120 TL.
GALA KONSOL AKÇA 313 TL.
GALA TV SEHPASI AKÇA 120 TL.
GALA ÇEKMECELİ VİTRİN ABANA KİRAZ 242 TL.
GALA KONSOL ABANA KİRAZ 313 TL.
GALA TV SEHPASI ABANA KİRAZ 120 TL.
CARNAVAL YEMEK ODASI TAKIMI 1,650 TL.