Alfemo Fırsat Ürünlerinde %50 İndirim! 3 Takım 2.555 tl

Alfemo mobilyanın bazı modelleri beni benden alır. Şimdi böyle bir kampanya yaptıklarını duyunca sitemde sizlerle paylaşmak istedim. Mobilyası olanlara siz şöyle durun bakalım paranızı harcamayın diye uyarıda bulunmak istiyorum 🙂

Sonra kredi kartlarınızın borçlarını banka borçlarınızı ödeyemiyorsunuz hıııı bak kızarım 🙂 Benim sözüm evini yeni kuracaklara ya da eşyalarını fi tarihinde almış külüstür yatak odası oturma odası yemek odası vs. mobilyalara sahip olanlara :)) Diğerleri okumasın bakim sonra canınız yeni mobilyalar çekiyor boşuna masraf yapıyorsunuz :)) Ne iyi biriyim ama öyle değil mi çok para harcamayın diye sizi uyarıyorum :))

Alfemo geleneksel yıl sonu indiriminde “fırsat ürünlerinin yarısı bizden hediye” diyorlar.

ALFEMO MOBİLYADA 5 İNDİRİM PAKETİNDEN BİRİNİ SEÇEREK 2.550 TL. ÖDEYEREK SAHİP OLABİLİRSİNİZ.

AYRICA YİNE ALFEMO MAĞAZALARINDA YÜZLERCE ÜRÜN CARDFİNANS 4 AY SONRA ERTELEME İMKANI İLE ALINABİLİR. 12 TAKSİT ŞANSI DA SUNULMAKTA.

Fırsat ürünlerini görmek için buyrun sizi Alfemo web sitesine alalım beyler bayanlar. ALFEMO KAMPANYASI 1 MART – 30 NİSAN 2009 TARİHLERİ ARASINDA DEVAM EDECEK.

2 yorum

 1. Uyarı yazınız açıkçası çok hoş sıcaklığınızı ve nezaketinizi her yazınızda hissetmemek elde değil bunu kazmalık olarak görenlerin insanlığından şüphe ederim.. Ayrıca kıskançlık kokuları da alıyorum,, anormal biri gibi çünkü yukardaki şahsiyet,, size baya garezi var sanki 🙂 O kadar güzel site yapıyorsunuz ki sizi kıskanmamak elde değil itiraf edeyim ben de kıskanıyorum 🙂 Ama tabi imrenme düzeyinde benimkisi bu tarz çamur at izi kalsın mantığında değilimdir çok şükür.

  Sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum.

  Bu arada hangi Esra derseniz Bloxoo’dan mesaj atmıştım hatırlarsanız.

  Esra&Emrah

 2. google’da önde çıkmak için saçma sapan yorumlar yapma 🙂
  makale yazmayı bilmiyorsan öğren.
  siteye girenler senin kankan değil lakayıt hareketler kullanma acemi blocu arkadaşım 🙂
  WEbmaster forumlarında özgün içerik önde çıkmanızı sağlar diyorlar, senin gibi kazmalarda böyle özgün konu hazırlıyor 🙂
  Traji komik bir olay ile karşı karşıyayız:)
  bu yorumu yayınlayıpta rezil olma fakat ders al

Yorumlar kapatıldı.