online mobilya mağazası Vivense.com’dan 100 lira indirim çeki hediye

online mobilya mağazası Vivense indirim çeki hediye

online mobilya mağazası Vivense.com’dan 100 lira indirim çeki hediye.. VİVENSE.COM kupon kodu: ATAMA14

Ataması Yapılan 10 Bin Öğretmene Özel Kampanya! online mobilya mağazası Vivense.com‘dan Ataması Yapılan 10 Bin Öğretmene 100 lira indirim çeki hediye.

Türkiye’nin her neresinde olursa olsun atanan tüm öğretmenlere Vivense.com’dan 100 TL değerindeki indirim çeki hediye!

Türkiye’nin online mobilya mağazası Vivense.com, ataması gerçekleşen öğretmenlere yönelik bir kampanyaya imza attı. Atamalar kapsamında yeni bir hayata başlayacak eğitimcilere yeni evlerini döşemeleri için 100 TL değerinde indirim çeki hediye edilecek olan kampanya, tüm Türkiye genelinde geçerli olacak. Üstelik teslimat ve kurulum için hiçbir ücret alınmadığı gibi tüm bu işlemler Vivense.com tarafından gerçekleştirilecek.

online mobilya mağazası Vivense.com’dan 100 lira indirim çeki hediye

Ataması yapılan öğretmenler 10 Şubat 2014 tarihinde yeni görev yerlerinde ders vermeye başlıyor. Atanan öğretmenler yeni bir hayata adım atarken, Türkiye’nin online mobilya mağazası Vivense.com da dekoratif ürünleriyle eğitimcilerin yeni yaşam alanlarını oluşturmalarına yardımcı oluyor. Ataması kapsamında yeni bir hayata başlayacak öğretmenler için başlattığı kampanya ile düzeni değiştirerek, eğitimcilerin yaşam alanlarına dokunan Vivense.com, eşyalarını yenilemek ya da bir ihtiyacını karşılamak isteyen öğretmenlere 100 TL değerinde indirim çeki hediye ediyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen eğitimciler ATAMA14 kupon kodunu kullanarak katılım sağlayabiliyor.

Tüm Türkiye genelinde geçerli olacak kampanya ile Vivense.com’un özgün, zamana karşı dayanıklı ve kaliteli ürünlerinden evinizi döşemek mümkün!