Taç Home 2 Ürün Alana 1 Ürün Bedava (3 al 2 öde) Kampanyası Başladı! Elinizi Çabuk Tutun

tac-home-ev-tekstil-urunleri-nevresim-takimlari-yaka-ortuleri-pike-takimlari-bornoz-takimlari-havlu-cesitleri-banyo-takimlari-yatak-yorgan-yastik-iki-2-urun-alana-bir-1-urun-bedava

Her ne kadar Taç Home resmi web sitesinde bu yeni “3 al 2 öde” kampanyası duyrulmamış olsa da(!) Taç Home mağazalarının önünden geçerken camlarda 2 alana 1 bedava kampanyasının (3 al 2 öde) başladığını görebilirsiniz. Hmm şimdi baktım da Taç’ın online satış sayfasında da yeni kampanya lanse edilmiş. Ama kampanya sayfasında yayınlanmaması bence büyük bir eksiklik.. Herneyse..

Kampanya sadece 1 ay sürecekmiş yani 2009 Haziran’ının sonuna kadar.. Artı en önemlisi de ne kadar doğru bilmiyorum ama geçen “2 ürün alana 1 ürün bedava” “3 al 2 öde” kampanyasında “kriz nedeniyle”?! kampanya sadece 2 hafta sürmüş bu yüzden eğer Taç Home’lardan nevresim takımı, pike ve pike takımı, yatak, yorgan, yatak örtüsü, bornoz takımı, havlu ve hamam setleri vs. benzeri  ev tekstil ürünlerinden almayı düşünüyor iseniz bu kampanyayı kaçırmamanızı Haziran sonunu beklemeden hemen ürünlerden almanızı önereceğim.

Taç’ın online kataloğuna ulaşmak için bu adresi kullanın

-> http://www.tac.com.tr/tacflip/turkce/index.asp