Fancy Homeart Yatak Odası Oturma Odası ve Salon İçin Duvar Sticker Wall Sticker

Fancy Homeart Yatak Odası Oturma Odası ve Salon İçin Duvar Sticker Wall Sticker

Uygulaması çok kolay olan duvar stickerlarımızla sadece birkaç dakika içinde tüm yaşam alanlarınızda harikalar yaratabilirsiniz.

Duvar stickerlarımızın uygulama alanı sınırsızdır. Duvar, kapı, cam, plastik yüzeyler, yemek odanız, yatak odanız, bebeğinizin odası,buzdolabınızı vb. hayal gücünüzün sınırlarını zorlayabilecek tüm mekanlarda ufak bir dokunuşla yaşamınıza renk katabilirsiniz.

Esnek ve kaliteli olan duvar stickerlarımız vinyl adında özel bir malzemeden üretilmiştir.

Duvar stickerlarımız neme ve suya dayanaklıdır.

Duvar stickerlarımızın en önemli özelliklerinden biri de uygulama için hiçbir ekstra yapıştırıcı malzeme ve kimyasala, karmaşık aletlere gerek duymamanızdır. Bir makas ve bir bez ile kolayca hiç yorulmadan uygulayabilirsiniz.

Uygulama yapılacak yüzeyin temiz, tozdan arındırılmış, içinde yağ, mum ve silikon içermemesi gerekmektedir.

Duvar sticker genel olarak daima 10 derece üstündeki hava şartlarında uygulanmalıdır.

Yeni boyanmış duvarlarda uygulama yapılması için 10-15 gün beklenmesi tavsiye edilir.

Boyasız ve sert zeminlerde (Ahşap dolap, masa, ayna, fayans, vb.) yapıştırmayı sorunsuzca yüzeyden kaldırabilirsiniz. Ancak su bazlı plastik boyalı zeminlerde kaldırma işleminin çok dikkatli ve ısıtarak yapılması önerilmektedir.

Ürünlerimiz kuru veya hafif nemli bezle nazikçe silinebilmektedir. Her türlü kimyasal, leke çıkartıcılar, temizlik malzemeleri ürünün renklerini bozabilir.
Lütfen temizlik talimatlarına uyunuz.

Ürünlerimiz , kolay uygulayabilmeniz için tek parçada üretilmekte olup parçalı desenlerimiz, zevkiniz doğrultusunda istediğiniz kombinasyonu yaratabilmeniz amacıyla sıkıştırılmış şekilde paketlenmektedir.

Ürünümüz özel kutusunda ,uygulama kılavuzu ile birlikte güvenli bir şekilde kargolanacaktır.

Renkler malzemenin kendi rengidir. Ürünlerimiz rengini malzemeden alır, baskı değildir. Bu yüzden pürüzsüz ve tramsızdır. Görselle arasında ufak ton farklılıkları olabilir.

Fancy Homeart yurtiçi ve yurtdışı tasarımcılarla işbirliği içerisinde tasarım arşivini her geçengün genişleten ev dekorasyon ürünleri üreticisidir.
Sürekli yenilikleri ve modayı takip ederek siz değerli müşterilerine kaliteyi ve dünya modasını sunmayı kendine
ilke edinmiştir.