2019 sonbahar dekorasyon trendleri

SONBAHARIN RENKLERİYLE AKSESUARLAR EVİNİZE GELSİN

Sonbaharın kapımızda olduğu şu günlerde, yaşam alanlarını yeni bir enerjiyle dönüştürmek isteyenler için Türkiye’nin önde gelen online alışveriş sitesi Evdebir.com, doğadan ilham alarak, duvarları, aksesuarlarla pastel renklere boyuyor.

Sonbahar sezonu için yeni ürün ve konsept seçeneklerini tüketicilere sunan Evdebir.com, akıllara yerleşen naif ve sakin sonbahar ruhunu, küçük dokunuşlarla ve renkleriyle evinize yansıtıyor.

2014 sonbahar dekorasyon trendleri

Evinize Sonbahar Havası Katın

2013 2014 sonbahar dekorasyon modası“Tıpkı mevsimler gibi insanlarında yaşadıkları alanı yenilemesi, yeni bir enerji ve değişim için gereklidir” diyen Evdebir.com Yönetim Kurulu Başkanı Süreyya Karaçanta, ayrıca “ yaşadığı ortama kişinin kendine ait hissetmesi çok önemlidir. Huzuru ve pozitif enerjiyi yakalayabilmek adına mevsimler nasıl rengini ve görüntüsünü değiştiriyorsa insanlarında değişimden uzak durmaması gerekiyor. Bizde Evdebir.com olarak her mevsime, her zevke uygun ürün ve konseptlerimizle bu değişime katkıda bulunmak için çalışıyoruz” açıklamasında bulundu.

Sonbaharın Renkleri Evlerinizi Sarıyor

Yaza veda ederken enerjinizi yükselten evlere merhaba diyen Evdebir.com sonbaharın gelmesiyle negatif enerjiyi pozitife çevirerek yaşam alanlarınızı renklendiriyor. Mavi, kahve ve yeşil tonları ile ferforjenin ağırlığının hissedildiği; duvar panoları, aynalar, askılıklar, resim çerçeveleri ile iç mekânları sonbahara hazırlayan Evdebir.com yeni sezonda da tasarım ürünlerinden vazgeçmiyor.