ePure dekoratif ahizeler

ePure dekoratif ahizelerEvinizin en şık köşesini ePure’e ayırın!

ePure dekoratif ahizeler…Sağlığınızı düşünen dekoratif ahizeler… Telekomünikasyon sektöründe kaliteli, yenilikçi ve yaratıcı ürünlerle adından söz ettiren Swissvoice, ePure Bluetooth ve ePure Dect serisiyle telefon konuşmalarında devrim yaratan bir yeniliklere imza atıyor.

Dekoratif bir şıklık sunan ‘Kablosuz ahize’ ePure Bluetooth sayesinde artık telefonunun zararlarından endişe etmeden, dilediğiniz her yerden sevdiklerinizle uzun uzun konuşabilirsiniz, müzik dinleyebilir ve telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Sabit hatlı dekoratif bir telefon cihazı olan ePure Dect ise estetik bir kullanım sunuyor.

Telekomünikasyon sektöründe kaliteli, yenilikçi ve yaratıcı ürünlerle adından söz ettiren Swissvoice, modern ve eşsiz neo-retro tasarımının yanında telefonun radyasyon gibi zararlarından koruyan şık bir ahize olan ePure Bluetooth ve dekoratif sabit hatlı ePure Dect ile karşınızda…

ePure Bluetooth, kablosuz özelliği sayesinde istenen her mekâna da taşınabiliyor ve evin her yerinden kesintisiz konuşma imkânı sağlıyor.

Bu sesin ePure’den çıktığına inanamayacaksınız!

ePure Bluetooth tüm gerekli telefon özelliklerini bir arada sunarken, modern tasarımının yanında ileri teknolojisiyle eşsiz bir iletişim keyfi sunuyor. Hoparlörü sayesinde müzik dinlemeye imkân veren ahize, şaşırtıcı bir ses kalitesine sahip bulunuyor.

Cep telefonunun insan sağlığına verdiği zarar artık tartışılmayacak bir gerçek olsa da günümüzde cep telefonlarımız olmadan yaşamayı birçoğumuz düşünemiyoruz bile… Swissvoice ePure Bluetooth, cep telefonundan maruz kalınan radyasyonu çok daha düşük seviyelere indiriyor. Bluetooth özeliği sayesinde kablo sorununu ortadan kaldıran kablosuz ahize, düşük radyasyon Eco Mode özelliği ve üstün ses kalitesiyle maksimum kullanım kolaylığı sağlıyor.

Hatlı telefonlara daha önce benzeri görülmemiş bir dekoratif şıklık getiren ePure Dect ise evinde ya da ofisinde şıklığa ve tasarıma önem verenlerin ilk tercihi olmaya aday.