2019 Stor Perde Modelleri Kataloğu

Motorlu Stor Perdeler, Zincirli Kumandalı Stor Perdeler, Yaylı Mekanik Stor Perdeler, 2011 Stor Perde Modelleri Kataloğu, 2011 perde trendleri

Stor Perde Modelleri

KARARTMA STOR PERDE    ALÜMİNYUM STOR PERDE    DÜZ KUMAŞ STOR

KARARTMA STOR PERDE               ALÜMİNYUM STOR PERDE               DÜZ KUMAŞ STOR

Stor perde İskandinavya ülkelerinden  bize hediye edilmiş perde sistemidir. Savaş yıllarında dünyada birçok ülkede karartma amaçlı kullanılmış ve sistem modernize edilerek günümüzde de çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Çağdaş, modern mekanların vazgeçilmez dekorasyon unsuru olarak  yaşamımızda yerini almıştır. Stor perdeyi kullanarak rahat, sakin yaşanılır ortamlar yaratırsınız. Artık klasik perdenin yanında modern yapısıyla adapte olmuştur. Metrelerce kumaş kullanarak artık kumaşlara çok para verme devri kapandı. Stor perdeyle yalnız kapatmak istediğiniz yer kadar kumaş kullanarak ekonomik, şık ve pratik kullanımıyla ferah ortamlar yaratırsınız

Stor perde, kullanımı ve tamiri en kolay mekanizmalı perdedir. Ortalama ömrü 3 yıldır. Temiz – Tozsuz mekanlarda ve amacına uygun kullanımda bu ömür 5-10 yıla kadar çıkabilir. Her ne Kadar büro / ofis perdesi olarak bilinsede, evlerde de rahatlıkla kullanılabilir. Oldukça fazla renk ve kumaş seçeneği vardır. Stor perde kumaşları ham kumaş değildir. Üzerinde bayanların işleme ve dantellerinde kullandığı, sertleştirici madde olan kola nın sanayi tipi olan, apre vardır. Apre işleminde kumaş, pvc akrilik bir maddeyle kaplanır. Bu sertleştirme işleminin yapılmasının sebebi, kumaş boruya sarılırken, sağa – sola yalpalamamasını sağlamasıdır. 2011 perde trendleri , perde modelleri.

Stor perdeler, büyük yapı marketlerde standart ölçülerde satılabilir. Ancak ülkemizde belirli bir pencere standardı olmadığından dolayı, bu ölçülerin büyük bir bölümü pencerelere uygun değildir. Bu imalat biçimi, ancak pencere standartlarına uygun olan ülkeler için geçerlidir. Ayrıca sadece bu standartlara uygunluk da yeterli değildir. Bu tarz standartları yakalamış ülkelerin bir çoğunda, insanların evlerinde ve villalarında atölyeleri vardır. Ve yine, ufak tamirat ve kesim işlerinde pratik becerileri gelişmiştir.

İŞLEMELİ STOR PERDE        DESENLİ STOR PERDE    ETEK OYMALI STOR PERDE

İŞLEMELİ STOR PERDE               DESENLİ STOR PERDE             ETEK OYMALI STOR PERDE

STOR PERDELERİN ÖZELLİKLERİ
Stor perdeler, farklı nitelikte kumaşlardan yapılabilir, ışık geçirmeyen karartma kumaştan, transparan tül, güneşi filtre eden screen kumaşlardan, polyester, pamuk, akrilik, alüminyum folyolu hijyen, kir tutmayan yıkaması kolay kumaşlardan olduğu gibi hasırdan rulo biçiminde olanı da vardır. Genellikle ihtiyaca yönelik kumaş seçenekleri tercih edildiği gibi mimari, dekorasyon amaçlı uygulamalarda vazgeçilmez bir malzeme olup kullanıldığı mekanlara çok farklılık katan bir perde türüdür. Stor perde alırken kesinlikle amacınıza uygun olan kumaşları özellikle tercih etmelisiniz. Stor perdelerde mekanizma sistemi olarak yaylı manuel, zincirli mekanik sistem, uzaktan kumandalı sistemler uygulanabilmektedir. 

SUN SCREEN PERDE    TAŞLI BONCUKLU STOR PERDE    DANTELLİ STOR PERDE

        SUN SCREEN PERDE          TAŞLI BONCUKLU STOR PERDE           DANTELLİ STOR PERDE    

SUN SCREEN PERDE TAŞLI BONCUKLU STOR PERDE DANTELLİ STOR PERDE

KAFE BAR STOR PERDE

İŞLEMELİ STOR PERDE(BEYAZ İŞ)

SUTAŞLI STOR PERDE (ETEK OYMALI)

KARARTMA STOR PERDE/black out roller blind

SUN SCREEN STOR PERDE

DESENLİ STOR PERDE

TRANSPARAN TÜL STOR

DANTELLİ STOR PERDE

BONCUKLU TAŞLI STOR PERDE

DÜZ STOR PERDE (Plain roller blind)

ALÜMİNYUM KUMAŞ STOR PERDE

KASALI STOR SİSTEMİ

STOR PERDE MODELLERİ

MOTORLU STOR PERDE

YAYLI SİSTEM STOR PERDELER

ZİNCİR KUMANDALI STOR PERDELER

UZAKTAN KUMANDALI STOR PERDELER

BUTON KONTROLLÜ STOR PERDELER

STOR PERDELERİ TANIYALIM

STOR PERDE ÜRETİMİ

STOR PERDE KUMAŞLARI

DIJITAL BASKILI STOR PERDELER

BAMBU STOR PERDELER

STOR PERDE MEKANİZMALARI

MOTORLU STOR PERDELER

SAÇAKLI STOR PERDE

STOR PERDE SİSTEMİNİ MEYDANA GETİREN PARÇALAR

ETEK OYMALI SUTAŞLI STOR MODELLERİ

KAYNAK: www.royalperde.com

2 yorum

    • biz stor perde satışı yapmıyorum sadece tanıtım amaçlı perde modelleri yayınlıyoruz.

Yorumlar kapatıldı.