Bernardo Sofra Takımı Modelleri ve Fiyat Bilgileri

Sofra Takımı Modelleri Şık ve kaliteli ürünleriyle sofralarda fark yaratan Bernardo’dan Sofra Takımı Modelleri  Sofra tasarım uzmanı Bernardo, yemek ve çatal kaşık takımlarındaki özel indirimlere ek olarak ‘Birlikte alın, kazanın’ kampanyası ile yemek takımı ve çatal bıçak takımını bir arada alan herkese 200 TL

hediye çeki veriyor.
    
     Örneğin kendine özgün tasarımıyla dikkat çeken Bernardo Moonlight ve Sofra Takımı Modelleri , yuvarlak ve asimetrik hatların çok hoş bir birleşimi.

Bernardo Sofra Takımı Fiyat Bilgileri:

72 parça’dan oluşan 12 kişilik Moonlight Yemek Takımı; 995 TL’den 895TL ‘ye indiği gibi, tüm çatal kaşık takımları da 695’ten 495 TL’ye indi. Bu iki ürün birlikte alındığında ise indirimlere ek olarak 200 TL hediye çeki de veriliyor. 
     
     Diğer ilgi gören takımlardan biri ise kare formuyla modern tasarımlı Bernardo Wicker yemek takımı. 72 parça’dan oluşan 12 kişilik Wicker Yemek Takımı; 895 TL’den 795 ‘ye indiği gibi, tüm çatal kaşık takımları da 695’ten 495 TL’ye indi. Bu iki ürün birlikte alındığında ise indirimlere ek olarak 200 TL hediye çeki de veriliyor.

1 yorum

  1. Merhaba,

    Barnardo wicker model yemek takımını Bernardo web sitesinde aratıyorum ancak ulaşamıyorum. Bu ürünün üretimi kalktı mı?Bir kaç mağazısındada bu modele rastlamadım. Temini konusunda yardım rica ediyorum

Yorumlar kapatıldı.