Boyner Evde 2009 Yaz Yeni Sezon Trendleri Tasarımları- Boyner Evde Göz Nuru, Yaz Çiçekleri, Doğanın Işıltısı ve Mercan Aşkı Temaları

Yazın ışıltılı atmosferini Boyner Evde ile evinize yansıtın

Boyner Evde baharın tazeliği yeni sezonda evlerinize taşıyor. “Göz Nuru”, “Yaz Çiçekleri”, “Doğanın Işıltısı” ve “Mercan Aşkı” temalarındaki sezon koleksiyonu, Boyner ve Boyner Evde Mağazaları’nda!

Ev dekorasyonunda 2009 yaz trendlerini özgün tasarımlarıyla birleştiren Boyner Evde, yaza dört ayrı temayla giriyor. “Göz Nuru”, “Yaz Çiçekleri”, “Doğanın Işıltısı” ve “Mercan Aşkı” temalarında hazırlanan ev tekstili, mutfak, sofra ve dekorasyon ürünleri, yazın canlı ve enerjik atmosferini evlere yansıtıyor.

Akdeniz’in derin mavilerine kırmızının canlılığını katan “Mercan Aşkı” koleksiyonu, etnik ve sıcak öğeler ile birlikte kullanılıyor. Koleksiyon, doğanın soyutlamalarını natürel bir atmosfer içinde sunuyor. Sofra üstü ürünleri, yatak odası, banyo tekstili, dekoratif ev ve bahçe aksesuarları ile eviniz Güney ve Ege sahillerinin esintisinde kalacak.

Boyner Evde’deki “Göz Nuru” teması, evlerin kalbine dokunuyor. Sade tasarımlar yaşam alanlarının duygusal dünyasında zenginleşiyor… Uçuk pembe, leylak, bej ve beyazın detaysız ince işlemelerle kullanıldığı bu grupta ürünler, yumuşak bir tasarım dünyasında hayat buluyor. Doğal malzemeler ile zenginleşmiş koleksiyonda yatak odasından sofra üstüne, hediyelikten dekorasyona şıklığı ve aradığınız sadeliği yakalayacaksınız…

Uzun soğuklardan sonra hasretle beklediğimiz o göz alıcı yeşilliği Boyner Evde’nin “Doğanın Işıltısı” teması evlere taşıyor. Evinizin doğa ile bütünleşme arzusunu karşılayacak kadar gerçekçi ve canlı olan temada “craft” tasarım özelliği göze çarpıyor. Turuncunun enerjisini yansıtan Doğanın Işıltısı, mobilyadan aksesuara, sofra üzeri ürünlere, ev tekstiline kadar sıcak, doğal ve etnik malzemelerle zenginleşiyor…

Baş döndürücü bir esinti! Elit tasarımları insan sıcaklığı ile yumuşatan “Yaz Çiçekleri” teması şıklığın yeni tanımını yapıyor. Mor ve fuşyanın canlı ve çarpıcı atmosferini, evlerin yaşam alanlarında ağırbaşlı, renkli ve nitelikli bir dokunuşa dönüştürüyor. Metalik parlaklık, sedefsi parıltı ve yansımalarını Yaz Çiçekleri ile birleştiriyor. El işçiliği ile şekillenen mor rengin dünyası, yumuşak bir dokunuş hissettiriyor…

Bir ev klasiği: Boyner Evde

Boyner Evde, kendine has çizgi taşıyan temel sofra ürünleri, kahvaltı takımları, çatal-bıçak-servis setleri ve saklama kapları gibi ürünlerle evlerin günlük ihtiyaçlarına uygun fonksiyonel çözümler sunuyor. Modernliğin ve zarafetin minimal ve klasik stiller içinde işlendiği tasarımlar, farklı detaylar barındırıyor.

Boyner Evde’de yatak odası ve banyo ürünleri her sezon özel olarak hazırlıyor. Sezonun tüm konseptlerinde mix&match nevresim takımları, yatak örtüleri ile bunlarla kombine kullanılabilen banyo havluları ve aksesuarları yer alıyor. Nevresim takımlarındaki farklı renkler kişiye özgü bir yatak odası yaratma imkanı veriyor. Birbirlerini bütünleyen ürünler banyo, oturma odası ve hatta sofralara kadar geniş bir dekorasyon şansı da yaratıyor.

Dünyaca ünlü markaların rengarenk mutfak ürünleri de Boyner Evde reyonlarında yer alıyor.

Reyonlarda, Boyner Evde markalı ürünlerin yanı sıra Tefal, Philips, Braun, Moulinex, Rowenta, Fissler, Kenwood, Remington, Arzum, Fakir, Delonghi, Paşabahçe, Korkmaz, Hisar, Bodum, Minimal, Unique Art, Oxo markalı ürünler de satışa sunuluyor.

Kaynak: MSN Yaşam