Dantelli ev tekstili bir tık ötenizde

Dantell büyüsü internette

Dantel, çeyiz sandıklarından dijital dünyaya…

Şık tasarımlarıyla mekanlara zarif dokunuşlar ekleyen Dantell ürünleri artık internetten de satışa sunuluyor. www.dantell.com ile, geleneksel dantellerimiz çeyiz sandıklarından dijital ortama taşınıyor. Açıldığı ilk hafta büyük ilgi gören www.dantell.com, yakında yapacağı avantajlı kampanyayla da Dantell tutkunlarının yüzünü güldürecek.

Çeyizlerin vazgeçilmezi olan el emeği göz nuru dantelleri günümüze taşıyarak geçmişle gelecek arasında nostaljik bir köprü kuran Dantell, şimdi de bu romantik tasarımlarını internetten satışa sunuyor. www.dantell.com’da Dantell’in tüm ürünlerini bulabilirsiniz. Dahası, siparişiniz en geç bir hafta içinde kapınıza kadar teslim ediliyor.

Göz alıcı elişi çalışmalarıyla harikalar yaratan Anadolu kadınına destek veren Dantell, www.dantell.com ile sizlere bir ‘tık’ daha yakın. Online alışveriş sitesinde, ürün detaylarını inceleyip, istek ve arzularınızı ulaştırmanın yanı sıra özel siparişlerinizi de verebilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanındaki kadınların el emekleriyle hazırladıkları ayrıcalıklı Dantell tasarımlarına ulaşmak için başvuru formunu doldurmanız yeterli.

Açıldığı ilk hafta büyük ilgi gören www.dantell.com’da ilerleyen dönemde özel bir kampanya da Dantell tutkunlarını bekliyor. Ayrıca, Dantell’in Kapalıçarşı, Akmerkez, Suadiye ve Nişantaşı mağazalarında devam eden yüzde 50’ye varan indirim kampanyasından www.dantell.com’da da faydalanabilirsiniz.

Dantell hakkında:

2011 yılında kurulan Dantell, çeyizlerin vazgeçilmezi olan el emeği göz nuru dantelleri günümüze taşıyarak geçmişle gelecek arasında nostaljik bir köprü kuruyor. Tuğçe Çalışkan’ın zevk sahibi vizyonu, ev tekstiline romantik bir ruh kazandırıyor. Koleksiyonlarına ek olarak her ürünü kişiye özel olarak üretebilen Dantell, geniş ürün yelpazesiyle dantel kültürünü gelecek nesillere de aktarıyor. Dantell, Kapalıçarşı, Akmerkez, Suadiye ve Nişantaşı mağazalarında web sitesinden müşterilerine özel bir alışveriş deneyimi sunuyor.