2019 dekorasyon trendleri önerileri

2011 dekorasyon trendleri önerileri

antre hol dekorasyonu 2011 trendleri ve önerileri: Enerjik bir hoş geldin için, antreye renkli bir kilim veya bahar desenli bir puf alabilirsiniz. Pek çok büyük yapı markette uygun fiyata kilimler bulabilirsiniz.

cıvıl cıvıl bir salon dekorasyonu için: Koltukların üzerinden yünlü ve koyu renk örtüleri kaldırın. Yerlerine desenli renkli kumaşlardan örtüler atın. Patchwork throwlarla atmosferi değiştirebilirsiniz.

yemek odalarınızı ve yemek masalarınızı canlandırın: Yemek masası üzerindeki şamdanları kaldırın. Yerlerine bir buket taze çiçek koyun.

evinizi tek hamlede değiştirmek isterseniz evinizin perdelerini değiştirin: Oturma odanızda baharı karşılamak için perde değiştirebilirsiniz. Bunun için kumaşçılara uğrayıp, çok uygun fiyatlı parçalar bulabilirsiniz. Pazarlarda kurulan kumaş stantlarını da gezmeyi ihmal etmeyin.

yatak odası dekorasyonu 2011 ilkbahar yaz trendleri: Ev tekstili dekorasyonda en önemli unsurlardan biridir. Yatak örtünüzü değiştirin. Kışlıkları kaldırırken, kış aylarına uygun olan kalın örtünüzü de kaldırın. Yerine cıvıl cıvıl bir örtü serin. Çiçek, kuş, kelebek ve geometrik desenleri tercih edebilirsiniz.

en güzel banyolar, banyo dekorasyonu 2011 trendleri: Banyonuzda bahar havası estirmek için camlarına çiçek desenli perde, uygun desende havlular ve vazo içine desendeki çiçeğin canlılarını koyabilirsiniz. 2011 dekorasyon trendleri önerileri