aydınlatma ürünleri

tchibo Masa Lambası

Tchibo Home, “Güzel Evim” isimli yeni temasıyla bu hafta da aydınlatma ürünlerini lamba çeşitlerini online olarak www.tchibo.com.tr’de satışa sunmuş. Tchibo’daki ithal aydınlatma ürünlerinin fiyatları ise tasarımlarına ve kalitelerine göre normal seviyede. Ahududu pembesi, turkuaz tonuna benzer mavi ve soft turuncu bu yeni temasının ve dekorasyon-aydınlatma ürünlerinin ana ve ara renklerinden.

aydınlatma ürünleri

Tavan Lambası: Işıl Işıl. Çok yönlü kullanılabilir, kombine edilebilir bu modern lamba serisi sayesinde evinizi istediğiniz gibi güzelleştirebilirsiniz. masa lambası, ayaklı lamba ve askılı abajur mavi, turuncu ve ahududu pembesi renk seçenekleriyle sunulmaktadır. böylece tüm mekanı tek renkte döşeyebilir veya isteğe göre farklı renkleri bir arada kullanabilir, kombine edebilirsiniz. İthal Ürün 54,95 tl.

Masa Lambası: Odaların bütününe yansıyan renkli bir tarz. Yeni aydınlatma seçenekleri ile evinizde farklı etkiler oluşturun. mat paslanmaz metal ayakları ile masa lambası veya ayaklı lamba olarak kullanılabilir, mobilyalarınızı ve zemini korumak için keçe altlığı vardır. Ampul dahil değildir. mat paslanmaz metalden platformu vardır. İthal Ürün 39,95 tl.

Ayaklı Lamba: Lambaderler. Sıcacık bir ışık. Ayakla kullanılan düğmesi bulunmaktadır. Lamba duyu E27dir. Azami 15 Watt gücünde enerji tasarruflu ampul / 60 Watt gücünde ampul takılabilir. yaklaşık 148 cmdir, abajur çapı yaklaşık 30 cmdir. Kablosu yaklaşık 2.50 mdir. lamba ayağı parlak metaldendir. İthal Ürün 99,95 tl.

Dekoratif Fener: Sade ve modern tasarım. Işığa yepyeni bir boyut kazandıran bu fenerle bahçenizin havasını değiştirin. Toz kaplama metal gövde ve cam eklemeler. Kısa mum dahildir. Krem renkte. Yaklaşık 19 x 33 x 19 cm. İthal Ürün 39,95 tl.