DYO İç Cephe Nano Boya Kartelası-Kataloğu

Dyo DYO Renk Kartelası-Kartelasi-Kataloğu-Katalogu-Katalog

DYO renk kataloğu ve dyo renk kartelası hakkında biraz bilgilenelim 🙂 dyo renk kataloğu sayesinde mutluluk ve huzur dolu bir ev ortamı hiçte zor değil. Yaza girmek üzereyken dyo renk kataloğundaki birbirinden modern ve kullanışlı renkler ile evlerinizi yeniden dekore etmeye koyulmanızı öneririm. Dyo renk kataloğu hoş renk uyumu ile evlerinizde sizlere trend tasarımlar tasarlamanızda baş yardımcınız olacaktır. Dyo renk kataloğunda, koyu renklerden çok açık ve uçuk tonlu renklere kadar bir çok seçenek bulunmakta.

Eğer odalarınızın daha geniş ve ferah görünmesini isterseniz, Dyo renk kataloğundaki açık ton renkleri seçmenizi öneririm. Bu açık tonları küçük ve karanlık odaları olan ev sahipleri tercih etmelidir. Elbette büyük odalarda da açık tonlar kullanılabilir, ancak; küçük ve özellikle de karanlık ve küçük evlerde açık renk tonları mutlaka ama mutlaka kullanılmalıdır.

İşte DYO İç Cephe Nano Boya Kartelası-Kataloğu Hakkında Bilgiler, Bu Boyanın Özellikleri

(DYO Nano boyaları; nanoteknolojik, ışıkla kendini temizleyen, su bazlı, mat görünümlü, antibakteriyel (bakteri barındırmayan), küf önleyici, silinebilir boyalardır.)

Nano İpek Mat İç Cephe Boyası : Nanoteknolojik Işıkla Kendini Temizleyen İpek Mat İç Cephe Duvar Boyası ÖzelliklerTanım : Nanoteknoloji ile üretilmiş, her türlü duvar yüzeylere yapışan, su bazlı, Fotokatalitik özelliği ile ışık altında kendi kendisini temizleyen, kir tutmayan, silinebilir, antibakteriyel, ipek mat parlaklıkta dekoratif iç cephe duvar boyasıdır.

Özellikleri : Fotokatalitik temizleme özelliği sayesinde kir tutmaz, nikotin izi, kalorifer isi gibi kirlerin boya yüzeylerinde oluşmasına izin vermez. Boya yüzeyinde sonradan oluşan yağ, ketçap, kurşunkalem, suluboya vb. lekelerin aşırı güç sarfetmeden kolaylıkla temizlenmesine imkan verir. Gerçek silinebilme özelliğine sahip , çatlama ve dökülme yapmayan, her türlü yüzeye mükemmel yapışan mat dekoratif boyadır. İçerdiği nano parçacıklar ve reçinenin gözenekli yapısı sayesinde uygulandığı yüzeylerin teneffüs etmesine izin verir. Zararlı uçucu organik maddeler içermeyen (düşük-VOC) özelliğinden dolayı sağlığa zararsız, antibakteriyel, çevre dostu ve kokusuzdur. Kolay uygulanabilir, mükemmel örtücülüğe sahiptir.

Uygulama Alanı : Binaların iç kısımlarında her türlü duvar yüzeylerde kullanılır. Antibakteriyel özelliği sayesinde hastane odaları, oteller, restaurant, mutfaklar, mağaza, kreş, okul, ofis vb. iç mekanlarda kullanılır.

Uygulama Şekli :

Yeni Boyanacak Yüzeylere Uygulama: Pürüzsüz bir yüzey isteniyorsa yüzey Dyorit Macun veya benzeri hazır ve toz macunlar ile düzgünleştirilmelidir. Macun uygulanmış yüzeylere Dyo Alçı Astarı (ALBİN) veya Dyobinder uygulanır. “ Astarlama işleminde kesinlikle izolasyon astarları kullanılmamalıdır.” Astar uygulamasından 24 saat sonra su ile hacmen % 10-15 oranında inceltilmiş Nano İpek Mat, fırça veya rulo ile 2 kat olarak uygulanır.

Eski Boyalı Yüzeylere Uygulama: Nano İpek Mat’ın uygulanacağı yüzeyler her türlü yağ, kir, gevşek ve kabarmış tabakalardan temizlenmelidir. Gerekli görülen yerlerde Dyorit Macun veya benzeri hazır ve toz macunlar ile yüzey düzeltme işlemi yapıldıktan sonra tüm yüzeye Dyo Alçı Astarı (ALBİN) uygulanır. Renk değişimi yapılmak istenilen yüzeylerde Nano İpek Mat uygulaması öncesinde % 10 hacimce inceltilmiş Dyo Geçiş Astarı tek kat halinde uygulanır. Astar uygulamasından 24 saat sonra su ile hacmen % 10-15 oranında inceltilmiş Nano İpek Mat, fırça veya rulo ile 2 kat olarak uygulanır.

Eski sentetik boyalı yüzeylerde ise yüzey hafifçe zımparalanıp, zımpara tozları yüzeyden uzaklaştırıldıktan sonra % 10 hacimce inceltilmiş Dyo Geçiş Astarı tek kat halinde uygulanır. Geçiş Astarı uygulamasından 24 saat sonra su ile hacmen % 10-15 oranında inceltilmiş Nano İpek Mat, fırça veya rulo ile 2 kat olarak uygulanır

Kuruma Süresi : Dokunma kuruması 30 dakika, toz kuruması 2 saat, ikinci kat uygulaması 6 saat, sert kuruması 24 saattir.

Boyanabilen Alan : Tek katta yüzeye bağlı olarak 1 kg ile 10-13 m2 , 1 lt ile 14-18 m2 alan boyanır.

Nanomat – Nanoteknolojik Işıkla Kendini Temizleyen Mat İç Cephe Duvar Boyası ÖzelliklerTanım: Nanoteknoloji ile üretilmiş, her türlü duvar yüzeylere yapışan, su bazlı, fotokatalitik özelliği ile ışık altında kendi kendisini temizleyen, silinebilir, mat ve dekoratif iç cephe duvar boyasıdır.

Özellikleri: Fotokatalitik temizleme özelliği sayesinde kir tutmaz, nikotin izi, kalorifer isi gibi kirlerin boya yüzeylerinde oluşmasına izin vermez. Boya yüzeyinde sonradan oluşan yağ, ketçap, kurşunkalem, suluboya vb. lekelerin kolaylıkla temizlenmesine imkan verir. Mat olmasına rağmen deterjanlı ıslak bezle silindiğinde boya filmi yüzeyinde parlama yapmaz. Dolayısıyla mat ve dekoratif görüntüsünü sürekli koruyan 21. yüzyıl teknolojisi ile üretilmiş “akıllı” iç cephe duvar boyasıdır. Gerçek silinebilme özelliğine sahip, çatlama ve dökülme yapmayan, her türlü yüzeye mükemmel yapışan mat dekoratif boyadır. İçerdiği nano parçacıklar ve reçinenin gözenekli yapısı sayesinde uygulandığı yüzeylerin teneffüs etmesine izin verir. Zararlı uçucu organik maddeler içermeyen (düşük-VOC) özelliğinden dolayı sağlığa zararsız, antibakteriyel, çevre dostu ve kokusuzdur. Kolay uygulanabilir, mükemmel örtücülüğe sahiptir.

Uygulama Alanı: Binaların iç kısımlarında her türlü boya üzerine, duvar ve tavanlara rahatlıkla uygulanabilir. Antibakteriyel özelliği sayesinde hastane odası, otel, restaurant, mutfak, mağaza, kreş, okul, ofis vb. iç mekanlarda kullanılır.

Uygulama Şekli:

Yeni Boyanacak Yüzeylere Uygulama: Pürüzsüz bir yüzey isteniyorsa yüzey Dyorit Macun veya benzeri hazır ve toz macunlar ile düzgünleştirilmelidir. Macun uygulanmış yüzeylere Dyo Alçı Astarı (ALBİN) uygulanır. “Astarlama işleminde kesinlikle izolasyon astarları kullanılmamalıdır.”Astar uygulamasından 24 saat sonra su ile hacmen %15-20 oranında inceltilmiş Nanomat, fırça veya rulo ile 2 kat olarak uygulanır.

Eski Boyalı Yüzeylere Uygulama: Nanomat’ın uygulanacağı yüzeyler her türlü yağ, kir, gevşek ve kabarmış tabakalardan temizlenmelidir. Gerekli görülen yerlerde Dyorit Plastik Macun veya benzeri hazır ve toz macunlar ile yüzey düzeltme işlemi yapıldıktan sonra tüm yüzeye Dyo Alçı Astarı (ALBİN) uygulanır. Astar uygulamasından 24 saat sonra su ile hacmen %15-20 oranında inceltilmiş Nanomat, fırça veya rulo ile 2 kat olarak uygulanır.

Boyanabilen Alan:  Tek katta yüzeye bağlı olarak 1 lt ile 13-16 m², 1 kg ile 9-11 m² alan boyanır.

İşte DYO İç Cephe Nano Boya Kartelası-Kataloğu

DYO Renk Kataloğu Kartelası Katalogu Katalog Kartelasi İpek Mat – Mat – Ihlamur – Ihlamur – Bej – Yeni Fildişi – Begonya – Şampanya – Yavruağzı
İpek Mat – Mat – Ihlamur – Ihlamur – Bej – Yeni Fildişi – Begonya – Şampanya – Yavruağzı
DYO renk katelası kartelasi kataloğu katalog katalogu Yağ Yeşili – Buz Beyazı – Tomurcuk – Mine – Kesekağıdı – üzüm Yeşili -Fısıkiçi – Gökçe – Somon - Ada – Yosun -Derin
Yağ Yeşili – Buz Beyazı – Tomurcuk – Mine – Kesekağıdı – üzüm Yeşili -Fısıkiçi – Gökçe – Somon - Ada – Yosun -Derin
DYO renk kataloğu katalog katalogu kartelasi kartelası Nil Yeşili – Güz Somon – Şekerpare – Buz Mavisi – Pastel Sarı – Turunç Çiçeği – Şelale -Zarf Sarısı – Yeni Başak – Gündönümü – Gülin
Nil Yeşili – Güz Somon – Şekerpare – Buz Mavisi – Pastel Sarı – Turunç Çiçeği – Şelale -Zarf Sarısı – Yeni Başak – Gündönümü – Gülin

DYO nano renk kataloğu kartelası katalog kartelasi Hayal Pembesi – Serin Lida – Asıl Lida – Şirin Pembe – Leylak – Hercai – Prenses Pembe – Şarabiİncekum
Hayal Pembesi – Serin Lida – Asıl Lida – Şirin Pembe – Leylak – Hercai – Prenses Pembe – Şarabi - İncekum

boya renkleri, dyo boya, dyo boya renk kartelası, dyo boya renk kataloğu, DYO İç Cephe Nano Boya Kartelası Kataloğu, dyo nano boya özellikleri, dyo nano iç cephe boyası renkleri, dyo nano renk kartelası, dyo nano renk kataloğu, dyo nano renkleri, dyo nanomat, dyo renk çeşitleri, dyo renk kartelası, dyo renk katalogu, DYO renkleri