Bosch Logixx 8 VarioPerfect A sınıfı Sessiz Çalışan Çamaşır Makinesi

 

Bosch Logixx 8 VarioPerfect  A sınıfı sessiz çalışan çamaşır makinesi makinası
Bosch Logixx 8 VarioPerfect A sınıfı sessiz çalışan çamaşır makinesi makinası

Yeni çelik yüzeyli Bosch Logixx 8, A enerji sınıfından bile yüzde 30 daha fazla enerji tasarrufu

Bosch’un çelik yüzey tasarımlı yeni Logixx 8 VarioPerfect çamaşır makinesi devrim yaratan EcoSilence Drive™ teknolojisi ile fısıltı kadar sessiz çalışıyor, A enerji sınıfından bile yüzde 30 daha fazla enerji tasarrufu yaparak, çevreyi koruma konusunda öncülük ediyor. Yıkama standartlarını yeniden belirlemenin yanı sıra alternatif kullanım alanları da yaratıyor. Özellikle çamaşır makinesini mutfaklarında kullanmak isteyenler için ankastre şıklığını tamamlayan harika bir çözüm oluyor.

Logixx 8 VarioPerfect çelik yüzey tasarımlı çamaşır makinesi, Bosch’un verimlilik, sessizlik ve dayanıklılık konusunda devrim yaratan EcoSilence Drive™ teknolojisi sayesinde tüketicilerin araştırmalarla kanıtlanmış ihtiyaçlarına en mükemmel şekilde cevap veriyor. Avrupa’nın lider beyaz eşya üreticisi Bosch Ev Aletleri’nin araştırmasına göre, tüketiciler çamaşır makinesi alırken, makinenin sağlam ve dayanıklı, enerji ve su tasarruflu, yükleme kapasitesi yüksek, kullanıcı dostu ve sessiz olması ile çamaşırları mükemmel şekilde temizlemesi kriterlerine önem veriyor. Bosch da bu önemli veriler doğrultusunda yaşam için teknolojiler geliştirerek, tüketicilerinin hayatına katma değer yaratmaya devam ediyor.

Bosch’tan devrim yaratan teknoloji: EcoSilence Drive™ Yeni Logixx 8 VarioPerfect’te bulunan EcoSilence Drive™ teknolojisi, çamaşır makinesinin verimliliğine, sessizliğine, dayanıklılığına ve gücüne doğrudan etki ediyor. EcoSilence Drive™ fırçasız motor, kendinden öncekilerin tümüne kıyasla daha sessiz, daha hızlı, daha çok enerji verimliliğine sahip, daha sağlam ve daha güçlü bir performans sergiliyor. Geleneksel fırçasız motorların aksine, sabit bir mıknatıs kullanan bu gelişmiş teknoloji, maksimum güç ve minimum enerji kaybı gerektiren rüzgar türbinleri gibi güçlü makineler için de kullanılıyor.

Bosch, EcoSilence Drive™’ı yarattı, A enerji sınıfı verimlilik rafa kalktı. Geleneksel bir motorda, güç girişinin güç çıkışına oranı olan verimlilik kat sayısı yüzde 25 olarak belirleniyor. Bosch’un yeni gelişmiş teknolojisi EcoSilence Drive™, akıllı elektronik kontrolü sayesinde verimlilik kat sayısını 60’a çıkarıyor. Böylece EcoSilence Drive™, A enerji sınıfından bile yüzde 30 daha fazla enerji tasarrufu sağlıyor.

Fısıltı kadar sessiz bir çamaşır makinesi

EcoSilence Drive™ teknolojisi, çamaşır yıkamadaki sessizlik konusunda da devrim yaratıyor. Geleneksel motorların tersine son derece sessiz olan EcoSilence Drive™, fırçasız olduğu için her tür yüksek frekanslı motor fırçası gürültüsünü ortadan kaldırıyor. Motoru tüm kirlerden koruyan hareket sarmalayıcı, makinenin ömrünü uzatırken, bir yandan da sesi mümkün olan en düşük seviyeye çekiyor.

Yan duvarlardaki spiral tasarım yalnızca göze hoş gözüken bir ayrıntı değil. AntiVibration Design™ özellikli yan duvarlar, otomobillerdeki şok emiciler gibi çalışıyor, bu sayede dengeyi artırarak titreşimi azaltıyor ve optimum ses yalıtımı ile çıkan sesi en aza indirgiyor. Tüm bunlar sayesinde Bosch Logixx 8 VarioPerfect çamaşır makineleri, fısıltı kadar sessiz çalışıyor. Bu sayede mutfakta iş yaparken, sohbet ederken ya da makine gece çalıştırıldığında dahi kimseyi rahatsız etmiyor. EcoSilence Drive™ teknolojisi ve AntiVibration Design™ özellikleri ile sürtünmeden kaynaklanan sesin neredeyse tamamını ortadan kaldıran yeni fırçasız motor ve mükemmel ses izolasyonu, Bosch Logixx 8’in bir farkını daha ortaya koyuyor.

Teknolojisinin yanı sıra tasarımı ile de çok özel Yeni çelik yüzeyli Bosch Logixx 8 VarioPerfect çamaşır makinesi, eşsiz teknolojisi ve yüksek performansı ile çamaşır yıkama standartlarını yeniden belirlemenin yanı sıra özel tasarımı ile mutfak ve banyolara getirdiği şıklık ile kullanıcılar için harika çözümler sunuyor. Kullanım alanlarına da yepyeni bir ufuk açıyor. Çamaşır makinesini, alternatif olarak mutfaklarında kullanmak isteyenler, çelik yüzeyli Logixx 8 VarioPerfect sayesinde bu dileklerini gerçeğe dönüştürebiliyor. Logixx 8 VarioPerfect çelik tasarımıyla mutfak ve banyolardaki ankastre şıklığı tamamlayarak, evin en önemli yaşam alanları olan mutfak ve banyolara mükemmel bir hava katıyor. Kapatılması son derece kolay olan yeni tasarım kapılar ve menü navigasyonuna sahip yeni ekranı da kullanıcı konforunu artıran diğer özellikleri arasında yer alıyor.

Zaman yönetiminde de çok akıllı

Bosch’un Logixx 8 çamaşır makinesi, yüksek verimli motoru ve yeni VarioPerfect yıkama teknolojisi sayesinde her zaman mükemmel temizliği garanti ederken aynı zamanda kullanıcılara çok hızlı veya çok tasarruflu çamaşır yıkama seçeneği de sunuyor. Zamanı olmayan veya çamaşırlarını en kısa sürede yıkamak isteyenler için geliştirilen SpeedPerfect, seçilen programın süresini otomatik olarak yüzde 60’a kadar azaltarak çamaşırların tertemiz ve hızlı bir şekilde yıkanmasını sağlıyor. EcoPerfect ise çamaşır yıkama konusunda acelesi olmayan ama aynı zamanda enerjiden tasarruf etmek isteyen kullanıcılar için ideal bir seçenek oluyor.

Çamaşır miktarına göre deterjan, dünyanın ilk süper kısa programı

Bosch’un geliştirdiği yeni yük sensörü çamaşır makinesine konulan çamaşırların ağırlığını ve ne kadar deterjan konulması gerektiğini büyük LCD ekranda göstererek, makinenin tam kapasite ile kullanılmasını sağlıyor. Ayrıca makineye gereğinden fazla deterjan konulmasını da engelliyor. Logixx 8 VarioPerfect’in yeni yıkama performans standardı, farklı 16 inatçı lekeyi otomatik olarak çıkarabilme imkanı, kendi kendini temizleyebilen deterjan çekmecesi, yıkama sırasında çamaşırları buruşturmayan, nazik ama güçlü bir şekilde yıkamaya olanak tanıyan VarioSoft tambur yapısı, dünyanın ilk süper kısa yıkama programı olan Süper-Kısa 15’ programı ve başlatıldıktan sonra makineye tekrar çamaşır koyulabilmesine olanak tanıyan yeniden yükleme özellikleriyle doruk noktaya ulaşıyor.

bosch, bosch beyaz eşya, bosch çamaşır makinası, bosch çamaşır makinası fiyatları, bosch çamaşır makinesi, Bosch Ev Aletleri, Bosch Logixx 8, Bosch Logixx 8 VarioPerfect, bosch türkiye, çamaşır makinası, çamaşır makinesi, EcoSilence Drive Bosch, en sessiz çamaşır makineleri, Ses Çıkarmayan Çamaşır Makinası, Ses Çıkarmayan Çamaşır Makinesi, sessiz çalışan çamaşır makinası, sessiz çalışan çamaşır makinesi, sessiz çamaşır makinası, sessiz çamaşır makineleri, sessiz çamaşır makinesi, yaşam için teknoloji bosch