Crate and Barrel’dan Picks by Pros Chefs yemek projesi

Crate and Barrel’dan Picks by Pros Chefs yemek projesi, yemek tutkunlarını biraraya getiriyor..

Crate and Barrel’ın başarıya imza atan “Picks by Pros” projesi, Türkiye’nin önde gelen şefleri ile devam ediyor!

Türkiye’nin ünlü şefleri, Crate and Barrel’dan favori ürünlerini seçiyor

Crate and Barrel'dan Picks by Pros Chefs yemek projesi 002 Crate and Barrel'dan Picks by Pros Chefs yemek projesi 001

Crate and Barrel’ın, Türkiye’nin başarılı şefleriyle birlikte hayata geçirdiği “Picks by Pros Chefs” projesi, kalorisi hafifletilmiş tarifleri ile sağlık ve lezzetten taviz vermeyen yeni mutfak anlayışını sürdüren Sedef İybar’ın seçimleri ile Nisan ayında da devam ediyor.

İstanbul, Mart 2016 – Dünya ev perakendesinin gözde markası Crate and Barrel’ın bir yıldır her ay farklı tarz ve uzmanlıktaki bir mimarın seçimleri ile gerçekleştirdiği ‘Picks by Pros’ projesi, Mart ayı itibariyle Türkiye’nin önde gelen şefleri ile ‘Picks by Pros Chefs’ serisiyle devam ediyor.

‘Picks by Pros Chefs’ projesi kapsamında, 30 Nisan’a kadar Sedef İybar’ın favori Crate and Barrel ürünleri, yemek tutkunlarıyla buluşuyor.

Crate and Barrel'dan Picks by Pros Chefs yemek projesi 003

Yemek yapımına pratiklik getiren yeşillik makası, rende, salata kurutucu, limon sıkacağı gibi ürünlerin yanı sıra tatlı yapımının vazgeçilmezleri olan spatula seti ve lezzete renk katan kek ve sufle kaplarına kadar Crate and Barrel’ın geniş ürün yelpazesinden 79 adet ürün seçen Sedef İybar, favori ürünlerinin mağazalarda sergileneceği Mart ve Nisan aylarında 2 farklı workshop’a da ev sahipliği yapacak.

Gerçekleşecek workshop’ta Sedef İybar’ın lezzetli tariflerini tadacak olan katılımcılar, aynı zamanda İybar’ın ‘Picks by Pros Chefs’ projesi kapsamında seçtiği ürünleri kullanarak hazırladığı tariflerden oluşan tarif kitapçığına da sahip olarak kendi sofralarına da lezzet katacak.

‘Picks by Pros Chefs’ projesi kapsamında Sedef İybar’ın seçimleri, 30 Nisan’a kadar Zorlu Center, Akasya Acıbadem, İstinyePark ve Ankara Next Level AVM mağazalarının yanı sıra, internet adresinde mutfak ve sofralar için ilham kaynağı olacak.
Proje kapsamında, ‘Picks by Pros Chefs’ etiketleriyle yer alan ürünlerin satışından elde edilecek gelirin bir kısmı ise ÇABA Derneği’ne bağışlanacak.