ev dekorasyonumu yenilemek istiyorum!

ev dekorasyonumu yenilemek istiyorum! diyenlere en çok tercih edilen dekorasyon önerileri.. evimi yeniliyorum demeniz artık daha kolay çünkü bu çok pratik ve kolay dekorasyon hileleri ile evinizi baştan aşağıya yeniden dekore etmiş gibi yenileyebileceksiniz 🙂 bu 2012’nin en yeni trendlerini içeren dekorasyon fikirlerini uygulamasanız bile hayallerinizdekilerle sentezleyip harika kombinasyonlar ortaya çıkartabilirsiniz!!

ev dekorasyonumu yenilemek istiyorum!

. Doğal ve yerel olan her zaman tercih edilir. Doğal dokumalar ve malzemelerle geleneksel bir banyo keyif sürebilirsiniz.

. Çay fincanları, desenli masa örtüleri, kurabiye ve pasta servisleri… Kendinize şık bir çay saati seti hazırlayın. En yakın arkadaşlarınızı çağırın ve keyif yapın.

. Geometrik desenler ve çizgiler; şimdiye kadar denemediyseniz, evinize farklı bir hava verecektir.

. Egzotik ülkelerin renkleri, formları ve desenleriyle çok renkli ve çarpıcı bir stili evinize uygulayabilirsiniz.

. Bu muhteşem ikilinin yanında size ait bir tarz yaratmak için farklı desenleri birlikte kullanabilirsiniz.

. Kadifenin ağır bir dekorasyon elemanı olduğunu düşünenler vardır. Haklılar ancak dekorasyonda önemli olan neyi, neyle kombine ettiğinizdir. Kadife ile son derece spor ve modern çizgiler yakalayabilirsiniz.

. Kim demiş ekose ve çiçekler yan yana gelmez diye? Önemli olan renkleri doğru seçmek. Bir odanın atmosferini değiştirmek için en etkili çözümler arasındadır.

. Natürel renk paletinde hata yapma şansınız her zaman daha azdır. Ekru, taş rengi, kum beji, beyaz ve hatta açık griyi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

. Odanız ve ruh haliniz ne kadar karamsar olursa olsun, bir demet çiçekle her şeyi tersine çevirebilirsiniz. Çiçeğin kendini en iyi ifade ettiği şeffaf vazolar ise çok moda…..

. Stencil uygulaması her geçen gün yeni desen ve çeşitlerle hayatımıza giriyor. İster duvara, ister dolap üstüne… Dinamik bir görüntü için stencil uygulamasına bir göz atmalısınız.

1 yorum

  1. Yazınız çok faydalı ve özenli olmuş, verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Sizin bahsettiklerinizin yanı sıra, yeni mobilyalar için bütçesi elvermeyen tüketiciler, bazı aksesuarları değiştirerek eski mobilyalarını yepyeni bir kullanıma ve görünüme kavuşturabilirler. Mesela kulplarını modernize edebilirler, raylarını ve menteşelerini frenli hale getirebilirler, mutfaklar için olan aksesuarları ekleyebilirler, gardrop asansörü ve pantalonlukları kullanabilirler.Bunlar herkesin kendi başına yapabileceği, mobilyacılara gerek olmayan detaylar.

    Bu aksesuarları almak için dışarı bile çıkmaya gerek yok, evinizden gibi online alışveriş sitelerine girip bu aksesuarların siparişini verebilirsiniz ve kolaylıkla en ucuz fiyatlara evinize gelirler. Sonra da gelsin yeni mobilyalar. 🙂

    İyi günler dilerim,

    Öner TÜRKSEVER

Yorumlar kapatıldı.