doğa renklerinde iç açıcı ve ferah bahar dekorasyonu

doğa renklerinde iç açıcı ve ferah bahar dekorasyonu için gerekli tüm eşyalar..

doğa renklerinde iç açıcı ferah dekorasyon eşyaları

Baharla birlikte evinizde de çiçekler açsın, yeni eşyalarınızla evinizin havası ferahlasın istemeyen yoktur. Salon dekorasyonundan, çocuk odası dekorasyonlarına, ev aksesuarlarından, bahçe takımlarına, balkon salıncaklarından bahçe salıncaklarına kadar en güzel doğa renklerindeki bahar koleksiyonundan yepyeni ürünlerle eviniz için şık, modern ve kullanışlı alternatifler sunuyor vivense..

doğa renklerinde iç açıcı ve ferah bahar dekorasyonu

doğa renklerinde iç açıcı ve ferah bahar dekorasyonu 001 moda blog 2014 doğa renklerinde iç açıcı ve ferah bahar dekorasyonu 002 moda blog 2014 doğa renklerinde iç açıcı ve ferah bahar dekorasyonu 003 moda blog 2014

Doğanın yenilenmeye, kasvetli renklerin yerini turuncu, sarı, pembe, mavi gibi en canlı renklerin almaya başladığı bahar aylarında, evinizde bahar temizliği anlayışına yeni bir soluk getirmeye ne dersiniz?

Türkiye’nin online mobilya mağazası Vivense bahar koleksiyonlarından yepyeni birçok alternatifle bahar havasını ve renklerini evinize taşıyor.

Koleksiyonlarda öne çıkan sarı ve turuncu renkli tasarımlarla evinizde güneş açarken; turkuaz ve yeşil gibi doğanın en güzel renkleriyle, baharla birlikte yeniden hayat bulan doğanın tüm enerjisini evinizde hissedebilirsiniz.

Evinizde büyük bir değişiklik için sezonun öne çıkan canlı renklerinde oturma grubu, yemek odası, mutfak masa seti gibi fark yaratacak tasarımları tercih edebilir; berjer, komodin, televizyon koltuğu, sandalye ve çalışma masası gibi ürünlerle ise evinizin havasını değiştirecek ufak değişiklikler yapabilirsiniz. Vivense.com’un balkon ve bahçe mobilyalarıyla sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz alanlar da yaratabilirsiniz.

Oturma gruplarından aydınlatmaya, mutfak setlerinden balkon takımlarına kadar evinizin tüm ihtiyaçlarını aynı adreste karşılayan Türkiye’nin online mobilya mağazası Vivense.com’u ziyaret ederek, baharın tüm renkleri ve enerjisini evinize taşıyacak tasarımları keşfedebilirsiniz.