Modern portmanto vestiyer modelleri (modern portmantolar vestiyerler)

Modern portmanto vestiyer modelleri

Portmantolarımız bir diğer deyişle vestiyerlerimiz, evlerin antre (hol) yani giriş bölümünde, giysi, ayakkabı, terlik, şapka, şemsiye gibi bir çok eşyamızı koyduğumuz dolaplardır. Modern, minimal ve klasik tarzda portmanto ve vestiyer modelleri bulunmaktadır. Zevkinize ve evinizin genel dizaynına dekorasyonuna uygun bir portmanto ve vestiyer modeli ile, evinizin holünü bu kullanışlı ve pratik dolaplarla dekore edebilirsiniz. Evimizin dekorasyonu için vestiyer-portmanto modellerinden birini seçerken, iç tasarımına önem verirsek güzel olur çünkü rafları ve askılıkları ne kadar çok olursa o kadar işimize yarayacaktır.

Birde üstünde boy aynası bulunan vestiyer ve portmanto modellerini tercih edersek holde ayrı bir aynaya gereksinimimiz kalmaz. Ama kullanışlı, daha pratik ve daha az yer kaplayan bir modele ihtiyacınız varsa sizi de düşündüm ve aşağıya tam da size göre birkaç portmanto vestiyer modeli örneği ekledim. Ayrıca sürgülü portmanto vestiyer modellerinin çeşitlerine bakmanızı da öneriyorum, çünkü sürgülü dolaplar (sürgülü portmanto-vestiyer dolapları) da az yer kaplayacaktır antre dekorasyonlarında.

İşte bir kaç vestiyer portmanto modelleri alternatifleri resimlerin üzerine tıklayarak büyük hallerini görebilirsiniz..Resimler internetten derlenmiştir fiyatları hakkında bilgimiz yoktur sadece ev dekorasyonunuzda dekoratif fikirleri verebilmek adına buraya eklemekteyiz..

3 yorum

  1. merhaba ben vestıyer araştırması yapıyorum en alttakı sol taraftakı modelı uzun zamandır araştırıyorum nerden temın edebılırım yardımcı olup bana gerı dönersenız sevınırım ıyı çalışmalar…

Yorumlar kapatıldı.