2019 banyo trendleri

Ilık bir banyo keyfi mucizeler yaratabilir!

2011 banyo trendleri

Günün yorgunluğundan kurtulmak, şehrin karmaşasını ve stresini kapının dışında bırakmak için mucizevi bir ilaç… Ilık suda banyo keyfi.

2011 banyo trendleri

Kendinize zaman ayırın!

Banyonuzda kendinize yarım saat ayırın… Suyun terapi gücünü hissedeceksiniz… Banyo keyfi, vücudunuzu ve zihninizi dinlendirirken adrenalin seviyeniz düşecek, stres hormonlarınız azalacak ve vücudunuz doğal bir ağrı kesici olan endorfin salgılayacak.
Kaslarınız gevşediğinden kendinizi rahatlamış ve dinlenmiş hissedeceksiniz. Bir sonraki gün için ihtiyacınız olan enerjinin kaynağı kesintisiz ve derin bir uyku… Bunun için de doğal ilaç … Ilık su.
Banyo keyfinizi daha da arttırmak için bazı Koçtaş önerileri…

Rahatlayın…

Bir kaç damla lavanta, papatya veya yasemin yağıyla, aromaterapinin rahatlatıcı etkisini banyo keyfinizeekleyebilirsiniz. Banyonuzu vakitgeçirmekten keyif aldığınız, yaşayan bir mekana dönüştürün… Renklihavlular, dekoratif taşlar ve mumlar banyonuz için kullanabileceğiniz şık vesevimli detaylar.

2011 banyo trendleri

Maviyle huzur bulun

Banyonuzda gözünüzü yormayacak soft bir ışık, hatta bir kaç mum rahatlamanızda etkili olacaktır. Rahatlatıcı ve dinlendirici etkisi olan mavi ve turkuaz tonları banyonuz ve küvet keyfiniz için idealdir. Dekoratif objelerde, aksesuarlarda, yer seramiğinde hatta fayanslarınızda mavi ve turkuaz tonlarını kullanabilirsiniz. 2011 banyo trendleri yazlarımız hobi dekorasyon blogumuzda devam edecek.