Evinizin Mis Gibi Kokması İçin Pratik Öneriler – Yuvanızda Mis Gibi Bir Hava İçin Doğayı Kullanın

Evinizin Mis Gibi Kokması İçin

Evinizin Mis Gibi Kokması İçin Pratik Öneriler – Yuvanızda Mis Gibi Bir Hava İçin Doğayı Kullanın

Eviniz Mis Gibi Koksun

Evinizin mis gibi kokması için çiçekler, meyveler ve bitkisel yağlardan faydalanabilirsiniz. Her kokunun insan ruhunda uyandırdığı etki farklıdır. Her duygu için farklı bir aroma kullanarak hem evinizi hem de ruhunuzu güzelleştirin.

Eviniz Mis Gibi Koksun

Sakinlik duygusu için hangi kokular kullanılmalıdır seçilmelidir

Birkaç yaprak kurutulmuş lavantayı yatak odanızda tutun. Evinizin tamamında lavanta kokusu için sprey şişesinin içine kaynar su ve lavanta yaprakları ekleyerek karıştırın. Spreyi istediğiniz odalara sıkın.

Ferahlık Fresh duygusu için hangi kokular kullanılmalıdır seçilmelidir

Evinizde ve ruhunuzda ferahlık duygusunu vanilya aroması ile sağlayabilirsiniz. İsterseniz vanilyalı bir oda spreyi isterseniz vanilya kokulu mumlar yakarak bu duyguyu yakalayabilirsiniz.

Açık Zihin duygusu için hangi kokular kullanılmalıdır seçilmelidir

Çalışırken ya da yemek yaparken zihninizi açık olması için küçük kaseler içine biberiye yağı koyup, yanınızda bulundurun. Dekoratif küçük mumlukların içine biberiye yağı koyup evinizin farklı köşelerine yerleştirin.

Mutluluk duygusu için hangi kokular kullanılmalıdır seçilmelidir

Mutluluk hormonunuzun aktif hale gelmesi ve evinizin mis gibi kokması için turunçgiller yardımcınız olacaktır. Bir portakalın kabuğunu soyup sehpanın üzerine koyun. Yanına minik bir mum yakın. Portakal kokusu hemen yayılacak ve turuncu renk size enerji verecektir.

Romantizm duygusu için hangi kokular kullanılmalıdır seçilmelidir

Hazırladığınız romantik akşam yemeğinin etkisini artırmak için tarçın çubuklarını tütsü gibi yakın. Doğal bir afrodizyak olan tarçın kokusu evinize kaplarken siz de hoş duygular yaşayabilirsiniz.

1 yorum

Yorumlar kapatıldı.