filli boya 2019 yaz renkleri

YAZIN İLHAM VEREN RENKLERİ FİLLİ BOYA’DAN YAZA RENKLİ MERHABA

Moda ve stil danışmanı Ümit Ünal,  Filli Boya için hazırladığı Coloration projesi özelinde 80 renk içerisinden bu yazın renklerini açıklıyor.

Filli Boya, yaz mevsiminin kendini iyice hissettirdiği bu günlerde romantik, dingin, huzur verici renkler ile yaza merhaba diyor. Ümit Ünal’ın “duygusal-romantik tonlar” ve “derin-entelektüel tonlar” olarak iki farklı gruba ayırdığı yaz renkleri kişisel seçimlere olasılık veriyor. Ümit Ünal’ın seçimleriyle yaz dönemi; duygusal, müzikal, dinamik, ferah bir renk algısıyla yaşamları Filli Boya Colaration projesinin en özel yaz tonlarıyla gerçek anlamda YAZ’a dönüştürüyor.

filli boya 2013 yaz renkleri  004 filli boya 2013 yaz renkleri  003 filli boya 2013 yaz renkleri  002 filli boya 2013 yaz renkleri  001

 

filli boya 2013 yaz renkleri duygusal ve romantik tonlar

Ümit Ünal’ın ruhumuzu temizleyen sakin renkler olarak nitelendirdiği duygusal ve romantik pastel tonlar yaşam alanlarıyla buluşuyor. Kişisel tavırların dokularla bir araya geldiği bu renkler, yazın dinginliğini temsil ediyor.

Enerji dolu pembeler ve sarılardan ortaya çıkan sofistike görünüm, özellikle yatak odası ve salonlara yazın gelişini romantik bir dille müjdeliyor. Yaza merhaba demek için ideal olan bu renk önergelerinin yanı sıra Ümit Ünal’ın özel renk önergesi Filli Boya / Coloration projesinin AURORA konseptinden MORAY ve ADOETTE.

filli boya 2013 yaz renkleri derin ve entelektüel tonlar

Ümit Ünal’ın derinliği olan entelektüel renkler olarak tanımladığı bu grup kullanışları yüzeylere çağrışım yapıyor. Mavi, turkuaz, mint yeşili ve beyaza yakın sarı tonajların uyumunu içeren bu grubun renkleri Filli Boya / Coloration projesinden geliyor. Ümit Ünal’ın önergesi  derin koyu tonlamalarıyla özellikle salon ve banyolar için Aquatic konseptinden GALİAH, Aurora konseptinden KRAZ ve Wabi konseptinden GİBRAN yazın en özel renklerinden…