2019 Düğün Paketleri

2019 Düğün Paketleri

düğün paketi kampanyası yapan mobilyacılar ve dekorasyoncuları yazmaya devam edeceğim… vivense.com’da satılan çeyiz seti içeriğinde mobilya setlerimücevheratmutfak eşyası ve balayı tatili hediye çekleri mevcut… vivense düğün paketi alternatifleri ise şunlar…

Türkiye’nin mobilya merkezlerindeki üreticilerden ve tasarımcı atölyelerinden seçtiği ürünlerle, stilinizi yansıtan evi oluşturmanıza fırsat sunan Vivense.com, evlilik hazırlığında olan çiftler için özel olarak hazırladığı indirimli düğün paketleri ile A’dan Z’ye tüm evlilik ihtiyaçlarına çözüm buluyor. Vivense.com’u Ziyaret Etmeden Evlenmeyin! Vivense.com Sunduğu Düğün Paketleri ile Evlenecek Çiftlerin Yükünü Azaltıyor!

2014 Düğün Paketleri

2014 Düğün Paketleri vivense narı aşk çeyiz paketi 2014 Düğün Paketleri vivense narı beyza çeyiz paketi 2014 Düğün Paketleri vivense narı çiçek çeyiz paketi 2014 Düğün Paketleri vivense narı kalp çeyiz paketi düğün paketi kampanyaları 2014

vivense düğün paketleri yeni evlenecek çiftlere şık seçenekler sunuyor… düğün paketi kampanyası yapan mobilyacılar ve dekorasyoncuları yazmaya devam edeceğim… vivense.com’da satılan çeyiz seti içeriğinde mobilya setleri, mücevheratmutfak eşyası ve balayı tatili hediye çekleri mevcut… vivense düğün paketi alternatifleri ise şunlar…

Nar-ı Beyaz Düğün Paketi

Her biri farklı fiyat ve içeriklerden oluşturulan paketler arasında yer alan Nar-ı Beyaz Düğün Paketi 6.100 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yeni hayatınıza adım atarken bütçenizi zorlamadan kaliteli mobilyalara sahip olmanızı sağlayan bu pakete aynı zamanda bir adet hediye de dahil: Paket fiyatından düşebileceğiniz 750 TL değerinde Vivense.com indirim çeki, Kütahya Porselen’den 1000 TL değerinde Çeyiz Seti, Tatilsepeti.com’dan 1000 TL değerinde balayı veya Hazinem.com’dan 1000 TL değerinde hediye çekinden biri seçip paketinize dahil edebilirsiniz.

Nar-ı Çiçek Düğün Paketi

Yeni evinde aşırıya kaçmadan en doğru ve fonksiyonel mobilyaları tercih etmek isteyen çiftler için hazırlanan ve 7.500 TL’den başlayan fiyatlarla satılan Nar-ı Çiçek Düğün Paketi’ne bir adet hediye de dahil: Paket fiyatından düşebileceğiniz 1000 TL değerinde Vivense.com indirim çeki, Kütahya Porselen’den 1250 TL değerinde Çeyiz Seti, Tatilsepeti.com’dan 1250 TL değerinde balayı veya Hazinem.com’dan 1250 TL değerinde hediye çekinden biri seçip paketinize dahil edebilirsiniz.

Nar-ı Kalb Düğün Paketi

Yeni yuvanızı göz alıcı ve modern mobilyalarla donatmayı hayal ediyorsanız, 12.000 TL’den başlayan fiyatlarla sunulan Nar-ı Kalb Düğün Paketi mükemmel bir tercih. Paket fiyatından düşebileceğiniz 1500 TL değerinde Vivense.com indirim çeki, Kütahya Porselen’den 1750 TL değerinde Çeyiz Seti, Tatilsepeti.com’dan 1750 TL değerinde balayı veya Hazinem.com’dan 1750 TL değerinde hediye çekinden biri seçip paketinize dahil edebilirsiniz.

Nar-ı Aşk Düğün Paketi

Yeni evinizde estetikten ve konfordan asla ödün vermek istemiyorsanız, Nar-ı Aşk Düğün Paketi tüm bu isteklerinize kulak vererek, evinizi döşemenize yardımcı oluyor. 17.500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan paketin içerisine bu hediyelerden birini ekleyebilirsiniz: 2000 TL değerinde Vivense.com indirim çeki, Kütahya Porselen’den 2500 TL değerinde Çeyiz Seti, Tatilsepeti.com’dan 2500 TL değerinde balayı veya Hazinem.com’dan 2500 TL değerinde hediye çeki.

Evlilik hazırlığında olan çiftler için 4 farklı fiyat ve içerikten oluşan Vivense.com Düğün Paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için Vivense.com müşteri hizmetleri 7/24 hizmetinizde.

Vivense Hakkında:

Mart 2013 yılında kurulan Türkiye’nin online mobilya sitesi Vivense.com, ev dekorasyon alanında pazarda farklılık yaratmaya devam ediyor. Sunduğu ürünleri doğrudan üreticiden tüketiciye ulaştırma fikriyle yola çıkan Vivense.com, mağazadan ürün satın alınması durumunda fark edilmeden ödenen yüksek ücretleri ortadan kaldırıyor. İç mimarlar ile sunduğu ürün önerileri, mobilyaya odaklanmış seçilmiş ürün gamı ve operasyonel olarak üreticiden doğrudan evlere teslimat modeli ile büyümeye devam ediyor.

Açıldığı günden bu yana ciddi bir ziyaretçi sayısına ulaşan Vivense.com’da ürün, üretici tarafından paketleniyor ve doğrudan müşterinin adresine gönderiliyor. Bu süreçte Vivense operasyon merkezi tüm süreci yönetiyor. Ürünün eve taşınmasını ve kurulumunu ise yine Vivense.com sağlıyor. Üstelik bu sırada da nakliye ve kurulum ücreti alınmıyor. Vivense Müşteri Hizmetleri ekibi dilediğiniz ürünün renk kartelasını da ücretsiz olarak adresinize gönderiyor. Aynı zamanda, hayalinizdeki evi oluşturmak için Vivense.com’un iç mimarlarından ve tasarımcılarından fikir alabilirsiniz. Vivense.com’un yaratıcı ekibi sizin için farklı tarzlarda mobilya ve dekorasyon ürünlerini seçip bir araya getiriyor.