Moda Letto ÖZDİLEK En Yeni Nevresim Takımı modelleri

özdilek moda letto nevresim takımları 2010 2011 en yeni nevresim takımı modelleri
özdilek moda letto nevresim takımları 2010 2011 en yeni nevresim takımı modelleri

Fotoğrafın üzerine tıklayarak nevresim takımı modellerini daha yakından görebilirsiniz.. Şuan limango.com.tr VIP alışveriş sitesinde satışta olan bu ürünlere %80’e varan indirimlerle ulaşmak isterseniz aşağıda linklerini verdiğim sitelere üye olmanız yeterli. Markafoni.Com, Limango.Com.tr ve Trendyol.Com davetiyelerini aşağıya ekledim. Bu alışveriş siteleri sadece Vip üye alımı yaptığı için bir tek davetiye ile üye olunabiliyor. Keyifli ve kârlı alışverişler diliyorum abidinderki.com admini olarak 😉

Moda Letto Bir ÖZDİLEK Grubu Markasıdır. Nevresim : 200×220 cm Düz Çarşaf : 220×240 cm Yastık Kılıfı : 50×70 (2 Adet) % 100 Pamuk

Moda Letto bir ÖZDİLEK markasıdır.

Özdilek

1971 yılında iki adet Bursa yapısı dokuma tezgahı, beş personel ve yıllık 10 ton havlu üretim kapasitesiyle Bursa’da yola çıkan Özdilek, bugün yıllık 10 bin ton havlu üretim kapasitesiyle Türk tekstil sektörüne hizmetine devam etmektedir.

İhracatta 20’den fazla ülkeye gerçekleştirdiği dış satım sonucu 32 milyon USD ihracat rakamına ulaştı. Özdilek’in ihracat yaptığı pazarlar arasında ABD, Kanada, Almanya, İngiltere, Rusya, Suudi Arabistan, Yunanistan ve Dubai öne çıkıyor. Tesislerinde pamuktan ipliğe, iplikten dokuma ve konfeksiyona kadar tam entegre şekilde üretim gerçekleştiren Özdilek’in Türkiye’deki Pazar payı % 25 düzeyinde bulunuyor.

İnegöl Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyete geçen BOYA BASKI TESİSLERİ’nin üretim kapasitesi günlük 50 000 metredir.

Özdilek, havlu, bornoz ve ev tekstili ürünlerinin kalitesi için üretimin her aşamasında aynı titizliği gösteriyor. İplik haline gelecek olan pamuğun seçilmesiyle başlayan süreç, Özdilek İplik Fabrikası’nda devam ediyor. Özdilek etiketi taşıyan bütün havlu ve ev tekstili ürünleri Özdilek İplik Fabrikası’nda üretilen iplikle dokunuyor. Gün başına 40 ton pamuk ipliği üreten Özdilek İplik Fabrikası, şirketin teknolojiye yaptığı yatırımlardan pay almaya devam ediyor.

Yukardaki Moda Letto Özdilek nevresim takımları ev tekstili ürünleri yatak odası dekorasyonu ve aynı kalitede başka markalı benzer ürünleri markafoni.com, limango.com.tr ve trendyol.com’dan %80’e varan indirimlerle alabilirsiniz. Aşağıya markafoni.com, limango.com.tr ve trendyol.com davetiyesi isteyenler için link ekliyorum, bu linklere tıklayarak markafoni ve limangoya üye olabilirsiniz ve %80′e varan ünlü markaların indirimlerinden faydalanabilirsiniz!

MARKAFONİ DAVETİYESİ İSTEYENLER TIKLASIN

LİMANGO DAVETİYESİ İSTEYENLER TIKLASIN

TRENDYOL DAVETİYESİ İSTEYENLER TIKLASIN

Comments are closed.