Bellona 2019 Bioenergy yataklar

Bellona Bioenergy yataklar ile deliksiz uykular.. Kaliteli bir uyku çekmek için Bellona mobilyanın uyku önerilerine kulak verin..

en sağlıklı ve deliksiz uyku için;

• Yatak ve uyku ürünlerinizin kalitesine özen gösterin

• Uyku saatlerinizi düzenli hale getirin. Aynı saatte uyuyup aynı saatte uyanmak hem uyku kalitesi hem de sağlıklı yaşam için önemlidir.

• Yatmadan hemen önce kahve, çay gibi kafeinli ürünleri tüketmeyin.

• Düzenli egzersiz, kaliteli bir uykunun en önemli etkenlerindendir.

• Yatak odanızı düzenli havalandırın, uyku esnasında gürültü ve ışıktan arındırın.

Bellona, vücut dengesini korumaya yardımcı olan Bioenergy serisi yataklarla herkesi rahat bir uykuya davet ediyor. Bioerytmic kumaş teknolojisiyle geliştirilen Bioenergy yataklar çeşitli sebeplerle azalan vücut iletişimini uyku esnasında düzenlemeye yardımcı oluyor. Doğada bulunan minerallerin belirli bir geometrik yapıda bileşimiyle oluşan teknoloji sayesinde özel formülasyonlu minerallerin yaydığı titreşim enerjisi ile Bioenergy serisi yataklar herkesin kendini daha rahat hissetmesine yardımcı olur.

ev dekorasyonu yatak odası dekorasyonları-Bellona 2014 yatak modelleri Bioenergy yataklar

Bellona Bioenergy serisi yataklarla hayatınızı dengede yaşayın

Ev modasının öncüsü Bellona, vücut dengesini korumaya yardımcı olan Bioenergy serisi yataklarla herkesi rahat bir uykuya davet ediyor.

Özel yay sistemiyle omurgaya destek oluyor

Bioenergy Serisi Comfort yataklarda kullanılan 6 spiralli bonel yay teknolojisiyle vücut ergonomisini destekliyor. Yatağın üst kısmında kullanılan ve vücudun şeklini alarak üst düzey bir konfor sunan micropocket yaylar, çift katmanıyla sağlıklı bir uykuya imkân tanıyor. Bir yüzü sert diğer yüzü yumuşak olmak üzere çift yüz kullanım özelliği olan Bioenergy Active yataklar ise fermuarlı ped katmanı her iki yüzeye takılabilme ve istenildiğinde çıkarılıp yıkanabilme özelliği ile uzun yıllar yatağınızın hijyenik kalmasına imkan sağlıyor.