Fatih Kıral Stanley Charlesyon Regency mobilya koleksiyonu

fatih kıral stanley 2013 koleksiyonu fatih kıral stanley 2014 koleksiyonu fatih kıral stanley koleksiyonu fatih kıral stanley mobilyaları fatih kıral stanley modelleri

Kuruluşu uzun yıllara dayanan Amerikan Stanley markasının kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri herkesin dikkatini çekiyor. Tüm nesillere uygun mobilya üretimi için çalışmalarını hızla devam ettiren markanın en önemli özelliği ise mobilyalarının nesiller boyu kullanılabilir olması. Fatih Kıral mobilya güvencesiyle Türkiye’ye gelen marka hayalinizdeki evi hazırlarken, size birçok konuda yardım etmeyi amaçlıyor. Her markanın müşteri ihtiyaçlarını karşılayan ve rakiplerinden kendisini ayrı tutacak bir stratejisi olması gerektiğine inanan Stanley’de birçok ürünü bulmak mümkün. Ahşabın fonksiyonellikle birleştiği koleksiyonda yatak & yemek odasından, çalışma odasına kadar birçok alternatif yer alıyor. Beyazın ahşapla harmanlanmış ve farklı çizgilerle kombinlenmiş 2014 Fatih Kıral Stanley Charlesyon Regency mobilya koleksiyonu şimdiden en beğenilen koleksiyon olmaya aday.

Fatih Kıral Mağazaları‘nda yer alan Stanley markası yeni koleksiyonu ile 2014’e merhaba diyor. Ünlü Amerikan markasına ait ”Charlesyon Regency” koleksiyonunun en önemli özelliği farklı tasarımlardan hazırlanmış olması. Bu özel ürünleri görmek için sizi en yakın Fatih Kıral Mağazası’na davet ediyoruz.

Fatih Kıral Stanley Charlesyon Regency mobilya koleksiyonu

Fatih Kıral Stanley Charlesyon Regency mobilya takımları koleksiyonu