İtalyan Giorgio Collection derili ahşap mobilya modelleri

Dünyaca ünlü markalardaki mobilyalarıyla ünlü mobilya mağazası Fatih Kıral Mobilya’da yer alan Giorgio Collection Life time koleksiyonunda bronzlaşmış pirinç kollar detaylarla buluşuyor. En kaliteli kadifelerin özenle seçilerek, nubuk deri ile bütünleştirildiği en moda kanepe ve son moda koltuklar ev dekorasyonunda lüksü seven evlere şıklık katıyor. Oturma grupları, yemek odaları, yatak odası takımları ve lüks dekorasyona ait tüm eşyaların yer aldığı koleksiyon ile İtalyan mobilyası evinize geliyor.

Koleksiyonları ile bir adım önde olan Giorgio Collection, İtalyan tarzının en klasik gözde temsilcisi olarak farkını ortaya koyuyor. Londra, New York, Japonya, Kanada ve Rusya’da da show roomları bulunan marka çalışmalarına hızla devam ediyor. Hayalle başlayan mobilyalar oluşturulduktan sonra titiz çalışmalarla tasarlanıyor ve özel işçilikle üretiliyor. Ahşabı özel detaylarla belirginleştiren koleksiyonlar hazırlayan marka lüks deneyimin adresi.

İtalyan mobilyası Giorgio Collection modelleri

Fatih Kıral Mağazaları’nda satışa sunulan Giorgio Collection markasının ‘’Lifetime’’ Koleksiyonu Türkiye’de. İtalya’nın köklü mobilya markası Giorgio Collection 1956’tan bugüne yenilenerek koleksiyonlar hazırlamaya devam ediyor. Yeni koleksiyonda baskılı ve deri kaplanmış mobilyaların işmeleri de özel yöntemlerle uygulanıyor.

Fatih Kıral deri kaplı mobilyalar Fatih Kıral deri kaplı mobilyalar Fatih Kıral deri kaplı mobilyalar Fatih Kıral deri kaplı mobilyalar