Deniz Kabukları ve Deniz Yıldızlarından Faydalanarak Yapılmış Dekoratif Eşyalar

Deniz Kabukları ve Deniz Yıldızlarından Faydalanarak Yapılmış Dekoratif Eşyalar

Deniz, sahil kenarı ve deniz canlıları.. Ev dekorasyonunda her zaman ferah ve özgür bir havayı çağrıştırmıştır bana bu temalar. Bir çok kişi gibi ben de denize ait ve denizi çağrıştıran aksesuarlara bayılıyorum. Deniz yıldızları ve deniz kabukları bunlardan sadece bir kaçı. İnsan isteyince bu materyalleri kullanarak inanılmaz hoş ve şık eşyalar tasarlayabilir diye düşünüyorum. Çünkü deniz, deniz kabukları ve deniz yıldızı gibi denize ait canlılar-cansızlar  zaten yaratanın geniş ve engin ilmi ile apayrı bir sanat dehası.. O kadar ince bir zevk var ki detaylı incelendiğinde 🙂 Şahsen ben hayranım sadece küçük bir deniz kabuğuna bile. Her biri ayrı renkte, her biri ayrı desende olabiliyor. Sanat isteyene doğa yeter diyor ve deniz kabukları ve deniz yıldızları kullanılarak yapılmış bir kaç dekoratif eşya ile sizi baş başa bırakıyorum 🙂 Umarım beğenirsiniz.

deniz kabuklarından eşyalar deniz yıldızı kullanarak yapılmış eşyalar dekoratif yastıklar sea themes decorative pillows

(Resimler Avusturalya’da faaliyet gösteren bir web shop’tan alınmıştır)

Hobi Dekorasyon Değişik Hobi Önerileri deniz kabuğu deniz yıldızı kullanarak eşya tasarlama Ev Dekorasyon Önerileri sanat dileyene doğa yeter decorative pillows dekoratif aksesuarlar deniz kabuklarından aksesuar deniz ve okyanus temalı dekorasyon deniz yıldızlarından dekoratif eşyalar hobi önerileri şık dekoratif yastık modelleridecorative pillows dekoratif aksesuarlar deniz kabuklarından aksesuar deniz ve okyanus temalı dekorasyon deniz yıldızlarından dekoratif eşyalar hobi önerileri şık dekoratif yastık modelleri

1 yorum

  1. Yazınız çok güzel olmuş özellikle sanat isteyene doğa yeter cümleniz 🙂 çevreci birisiniz anladığım kadarıyla. Ne kadar güzel. Bu arada fotoğraflardaki eşyalara bittim diyebilirim. Ne kadar da zarif duruyorlar.

Yorumlar kapatıldı.