oturma odası dekorasyon fikirleri

oturma odası dekorasyon fikirlerimize hobi dekorasyon blog‘umuzda devam ediyoruz..

oturma odası dekorasyon fikirleri

İlk bakışta kitch bir görünüm yaratsa da kırmızı-pembe oturma odası dekorasyonu kombininin ve kırmızı pembe eşyaların mükemmel uyumu yakaladığını fark edersiniz. oturma odası dekorasyon fikirleri Kırmızıyı şirin renk kardeşi pembe ile kullanarak, sert geçişler ve keskin kombinasyonlar oluşturmadan konforlu mekanlar yaratabilirsiniz.

Ağırbaşlı, yumuşak ve belki de en klas halini yansıtan ikili, pembe-gri, pembe-füme, pembe-siyah veya pembe-bej tonları mekanlara denge getirir. Koyu renklerle pembe ilişkisi daha çok modern ve minimalist tarzdaki oturma odası dekarasyonlarında yer bulsa da klasik dekorasyon stillerine de uygulanabilir.

Parlak malzemeler, parlak renklerle birlikte evlere mutluluk verir. Sizi hayal kurmaya davet eder. Yaydığı huzur zamanla sizi etkisi altına alacaktır. lila-mor-pembe-leylak rengi tonlarını gümüş veya dore rengiyle kombine etmeyi deneyin.

Her mekanda farklı etki bırakan fuşya (çingene pembesi), açık turuncular ve limon sarısı ile kullanılırsa, beraberinde eğlence duygusu yaratır. Evin istediğiniz her yerinde kullanabilirsiniz.