İstikbal Trend11 Ürünleri Koleksiyonu İstikbal Mobilya Trend 2019 Serisi Kataloğu

İstikbal Trend2011 Ürünleri Koleksiyonu İstikbal Mobilya Trend 2011 Serisi Kataloğu

Yeni Trendler, Yine İstikbal’den..  İstikbal Mobilya trend2011 kataloğunu görüntülemek için tıklayınız.

Trendler ne yöne doğru giderse gitsin, İstikbal’de bizim için hiç değişmeyen bir trend var: Yaşamınıza keyif katacak yeniliklerin altına imzamızı atmak.

Yeni koleksiyonumuz Trend11’de alıştığınız İstikbal rahatlığının ötesinde, zevkinize her zamankinden daha çok hitap edecek tasarımlar hayal etmeye, hayatınıza keyfin yanı sıra kolaylık katacak yepyeni fikirler geliştirmeye çalıştık.

İşte İstikbal’den alabildiğine şık, rahat ve keyifli bir yaşamın yepyeni yorumu.

Güle güle oturmanız dileğiyle.

(fotoğraftaki baza takımı İstikbal trend2011 baza takımları koleksiyonundan marsilya baza takımıdır.)

Marsilya Baza

Marsilya baza hem şıklığıyla yatak odanızın havasını değiştiriyor hem de evinizin yükünü sırtlıyor. Kapitoneli deri başlığı, metal şeritleri ile son derece modern ve şık bir dış görünüşe sahip. Üstelik geniş sandık hacmi ile yer bulamadığınız eşyalarınızı saklamak için ideal.

Trend11 koleksiyonunda kanepe ve koltuk ile köşe takımlarında; montreal köşe takımı, marsilya köşe takımı, grande koltuk, family takım, moderno deluxe, elitra koltuk takımı, atlanta maksi takım, pinto deluxe takım, cadorna koltuk takımı, panel mobilya yemek odası takımlarında; royal yemek odası takımı, cadorna yemek odası takımı, elegant yemek odası takımı, yatak odası takımlarında;  cadorna yatak odası takımı, royal yatak odası takımı, baza takımları olarakta; marsilya baza takımı bulunmakta. Trend11 koleksiyonu İstikbal Mobilya’nın modern ruhu olan özel bir koleksiyonudur.

1 yorum

Yorumlar kapatıldı.