Fatih Kıral Bahçe Mobilyaları

Fatih Kıral Mobilyada Yenilikler.. Talenti ve Ethimo Markaları Fatih Kıral’da.. Fatih Kral Bahçe Mobilyaları..

Dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapan Fatih Kıral Mobilya iki yeni markayı daha çatısı altına alarak, müşterileri ile buluşturuyor. İtalyan Ethimo ve Talenti markalarına ait bahçe mobilyaları bu yaz yaratıcı, modern ve konforlu bahçelerde keyifli saatler geçirme imkanını sizlere Fatih Kıral ayrıcalığı ile sunuyor.

Fatih Kıral Bahçe Mobilyaları

İtalya’nın iki önemli bahçe mobilyası markası olan Ethimo ve Talenti artık Türkiye’de . İki markanın farklı koleksiyonlarında yer alan ürünler Fatih Kıral Mağazaları’ndaki yerlerini aldılar. Bahçe mobilyası seçimlerinizi yapmadan önce iki yeni markanın 2013 outdoor koleksiyonlarını görmenizi tavsiye ediyoruz.

Ethimo ve Talenti markaları el yapımı ürünlerini son teknoloji ile harmanlayarak, özel ürünler üretiyor. Bu kombinasyonlar ile çağdaş ürünler hazırlanıyor. Açık havada yaşam tarzı için en önemli konu olan konfor ve pratiklik ile perçinlenen koleksiyonlar stil ve tasarım ile birleştiriliyor. Yenilikçi çözümleri yüksek kaliteli ürünleri ile bütünleştiren iki markanın bahçe mobilyaları görülmeye değer. Şık & zarif modeller, göz kamaştıran mobilyalar ile bu yaz herkes sizin bahçenizden bahsedecek.

Fatih Kıral Mobilyada Yenilikler

fatih kıral bahçe mobilyaları 2013