ArtHouse Kırılmaz Dekoratif Aynalar

ArtHouse Kırılmaz Dekoratif Aynalar

ARTHOUSE KIRILMAZ DEKORATİF AYNALAR AYNA MODELLERİ 2010 2011 DEKORATİF AYNALAR MODELLERİ ARTHOUSE STYLISH DECORATION MARKAFONi LİMANGO TRENDYOL DAVETİYESİ

(BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İSTERSENİZ FOTOĞRAFA TIKLAYINIZ)

ArtHouse Stylish Decoration- Kırılmaz Dekoratif Aynalar 2010 Sticker Dekoratif Ayna Modelleri – ArtHouse Kırılmaz Dekoratif Aynalar

Kırılmaz dekoratif aynalar,3mm kalınlığında özel bir materyalden, istenen formda lazer kesim yapılarak hazırlanan ürünlerdir. (Kesinlikle cam olmayan, akrilik formda)
Cam aynalar gibi yansıma özelliğine sahip olan kırılmaz dekoratif aynalar ,%100 güvenli malzemelerden üretilmektedir. Çocuklarınız ve sizin için son derece güvenli bir ortam sunar.
Cam aynalar gibi çatlama ve sır atlaması gibi problemler söz konusu değildir.
Hafif ve ince olduklarından duvarlarınızı delmeden,çivi kullanmadan sadece çift taraflı bantla kolayca uygulama yapılır.
İstendiğinde takdirde uygulandığı yerden çıkartılarak tekrar farklı bir yerde uygulanabilir.Fakat çift taraflı bantlar çok kuvvetli bir yapıştırıcıya sahip oldukları için ileride zorlanmamak için büyük parçalar kullanmayınız.
Uygulama yaparken kesinlikle silikon ve benzeri hiçbir yapıştırıcı kullanmayınız.
Uygulama yapılacak yüzey nemden,tozdan ve yağdan arındırılmalıdır.
Temizliğinde sadece hafif nemli ıslak bez kullanınız. Kağıt,sert sünger ve temizlik kimyasalları kullanmayınız.
Aynalar dekoratif amaçlı kullanımlar içindir.Hassas görüntü istenen yerlerde kullanılmamalıdır.

Yukardaki ArtHouse 2010 Sticker Dekoratif Ayna Modelleri ve aynı kalitede başka markalı benzer ürünleri markafoni.com, limango.com.tr ve trendyol.com’dan %80’e varan indirimlerle alabilirsiniz. Aşağıya markafoni.com, limango.com.tr ve trendyol.com davetiyesi isteyenler için link ekliyorum, bu linklere tıklayarak trendyol, markafoni ve limangoya üye olabilirsiniz ve %80′e varan ünlü markaların indirimlerinden faydalanabilirsiniz!

MARKAFONİ DAVETİYESİ İSTEYENLER TIKLASIN

LİMANGO DAVETİYESİ İSTEYENLER TIKLASIN

TRENDYOL DAVETİYESİ İSTEYENLER TIKLASIN

1 yorum

Yorumlar kapatıldı.