yeni çıkan ikea çocuk ürünleri ve fiyatları

ikeanın sitesine takıldım az önce. genelde hemen çocuk kategorisine takılıyorum böyle olunca, çünk;ü o kadar cici, renkli ve şeker ürünleri var ki ikeanın çocuk odası dekorasyonu ve bebek oyuncak ürünlerinde 🙂 kendimi kaptırıveriyorum küçük bir çocukmuşçasına.. aslında yeni çıkan ikea çocuk ürünleri daha önceden de olan ürünleri ama bir iki rengi, şekli vs değişmiş. tabi yenileri de eklenmiş..

ikea alıcı gözüyle bakılmadığında pek ciddiye alınmayacak ürünlerle dolu gibi gelebilir mağazalarını dolaşana, misal ben ilk gittiğimde öyle düşündüm.. ancak; konforlu tasarımlardaki zeka ve mali tasarruflar tahayyül edildiğinde aslında ne kadar da güzel ev dekorasyonu ürünleriyle dolu olduğu anlaşılabilir. fiyat olarak belki özel bir tasarım televizyon koltuğu ikeadaki o rahat mı rahat ve konforlu TV koltuklarından kat be kat pahalıdır, ancak; ikea tasarımcıları maliyeti minimum seviyede tutmaya gayret ederekten sağlamlığına ve görünüşüne de önem vererek bizler için başarılı modeller çıkartmaya devam ediyor.

yeni çıkan ikea çocuk ürünleri ve fiyatları

cupcake yumuşak oyuncak en yeni çıkan ikea çocuk ürünleri fiyatı ikea beyaz 80x200 uzayabilen çocuk karyolası 370 lira ikea çocuk siyah beyaz ranza kombinasyonu ikea dönen çocuk oyun koltuğu ikea FJADERMOLN bulut çocuk minderi ikea FLYGNING kanatlı çocuk odası perdesü ikea gonat beyaz bebek karyolası 500 lira ikea mammut pembe çocuk sandalye ikea PYTTELILLA uyku tulumu 50 lira ikea snöig açık pembe aplik duvar lambası yeni ikea çocuk ürünleri ve fiyatları