İtalyan Tasarımı Koltuk Kanepe Sallanan Sandalye Modelleri

İtalyan Tasarımı Koltuk Kanepe

Oturma odalarınız, çalışma ve okuma odalarınız ayrıca dinlenme odalarınız için kullanabileceğiniz harika koltuklar ve kanepe modellerini sizin için italyan tasarımlarıyla tanınan Sihir mobilya kataloglarından seçtim ve ekledim.

Kırmızı kanepe nasıl da pofuduk ve cazibeli görünüyor öyle değil mi? 🙂 Bu koltukta harika kitap okunacağını taahhüt edebilirim. Bu durumda bir okuma odanız ya da kitaplık bulunan bir oturma odanız varsa bu kanepe oraya çok yakışacaktır diyebilirim. Ancak bu kanepeye oturulduğunda kitabın daha 2. sayfasında uyumamanız işten bile değil bu da görünen bir gerçek:)

Ekru renkteki sallanan sandalye relax ve daha çok dinlenme odasını andıran oturma odaları için ideal bir aksesuar olabilir, bu sallanan sandalyeyi koyduğunuz oda eminim en sevdiğiniz odanız da olacaktır ne kadar da rahat ve konforlu görünüyor öyle değil mi 🙂 Sallanan sandalyelere karşı içimde durdurulamaz bir aşk duyuyorum da -zaten çok belli oluyor di mi 🙂 –

3. fotoğraftaki yeşil ergonomik koltuk hem şekli ve ergonomisi hem de renginin huzur vericiliği ile tam bir dinlenme odası aksesuarı. Ama oturma odanız için de modern bir seçenek olarak kullanılabilir diye düşünüyorum.

4 ve 6. fotoğraflardaki bej – ekru renkteki kanepeler/koltuklar ise artık görmeye alıştığımız türden rahat, konforlu ve modern çizgilerle bütünleşmiş oturma odası kanepe / koltuk modelleri. Şahsen oldukça kullanışlı ve modern modeller olduğunu düşünüyorum bu kanepe / koltuk modellerinin.

5. fotoğraftaki kelebeklerin kanatlarını andıran desenlere  ve şekle sahip koltuk modeli ise evinde bohem ve mistik bir hava yaratmak isteyen sanat meraklıları ve farklılık arayan kişiler için ideal olabilecek zarif bir koltuk modeli.

sihir-mobilya-italyan-oturma-odasi-okuma-odasi-sik-ve-rahat-modern-koltuk-modelleri-kanepe-modelleri-ev-dekorasyon-onerileri-hobidekorasyon

sihir mobilya sihirmobilya italyan oturma odası okuma odası şık ve rahat modern koltuk modelleri kanepe modelleri ev dekorasyon önerileri italyan çizgiler italyan tasarımlar kırmızı koltuk modelleri sallanan sandalye modelleri çeşitleri oturma odası koltuk takımları hobidekorasyon İtalyan Tasarımı Mobilya Koltuk Kanepe Modelleri-Oturma Odası Dekorasyon Önerileri- Okuma Odası Dekorasyon Koltuk Önerileri-Dinlenme Odası Dekorasyon Koltuk Önerileri-Sallanan Sandalye Modelleri-Pofuduk Koltuk Modelleri-Kırmızı Koltuklar-Kırmızı Koltuk Modelleri-Yeşil Koltuk Modelleri-Bohem Koltuk Modelleri-Modern Şık Rahat Konforlu Bohem İtalyan Koltuk Kanepe Modelleri

2 yorum

Yorumlar kapatıldı.