Laura Ashley 2019 ilkbahar yaz kataloğuLaura Ashley 2014 dekoratif eşya çeşitleri avizeler

Laura Ashleyyor.. Laura Ashley 2014 ilkbahar yaz kataloğunda country dekorasyon severlere, yeni evlenen ya da evini yenileyenlere ve hediyelik eşya araştıranlara yönelik dekoratif eşyalar çoğunlukta.. İşte Laura Ashley 2014 ilkbahar yaz kataloğu..

Laura Ashley home ’14 spring summer spring catalogue..

Laura Ashley katalog 

 laura ashley katalog 2014 ilkbahar yaz koleksiyonu
laura ashley kataloğu 2014 ilkbahar yaz koleksiyonuna aittir.

Laura Ashley dekoratif eşya avize çeşitleri

Laura Ashley en üst kalite ürünlerle şık, çarpıcı mekanlar yaratıyor. Tam bir lükse davet oluyor. Soft renk paketi, yumuşacık, bembeyaz dokunuşlarla tam istenilen ev dekorasyonu yapmamız mümkün oluyor.

Yüksek kalite, stil ve modern ürün çeşitliliği ile İngiltere’nin önde gelen hazır giyim, ev tekstil ve mobilya markası olan Laura Ashley 1953 yılında Laura ve Bernard Ashley tarafından kurulmuş olup bugün dünya çapında 500 mağazasıyla hizmet vermektedir. Laura Ashley, her yıl 6 milyon metre giysi ve mobilya kumaşı üretmektedir. Klasik İngiliz zarafeti, kalitesi ve şıklığının dünya temsilcisi Laura Ashley “kalıcı değerleri, sadeliği, kaliteyi, klasik ve zaman ötesi olanı, doğaya yakın ancak şehirden de uzak olmayanı, feminite ve İngiliz gelenekselliğini” ifade eden ürünler sunuyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir